ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Хто й за що давить ДАІ-шників колесами дорогих авто?

Напередодні Нового року, 30.12.11 крутий Мерс збив інспектора ДАІ на Європейській площі, кількома тижнями раніше на розі Прорізної-Хрещатику Бентлі збив регулювальник і протаранив з півдесятка машин, “накоцавши” на 0,5 млн. доларів. Міліціонери отримали досить тяжкі тиілесні ушкодження. Наша славна міліція, яка дзвінко рапортує про кожен розкритий (?) злочин, тут — мовчить, як риба об лід. Напрошуються недобрі припущення — раз мовчать щодо винуватців — значит винуватціь аж ніяк не опозиційні політики, інакше б уже був привід привід продемонструвати усьому світу звірячий оскал української опозиції. Якщо винуватці — бізнесмени, то навряд чи такі, які не обслуговують владу, спроможуться придбати “Континенталь” за 250 тіс. євро. Був би барига неугодний владі, на кшталт Бєні Коломойського — використали б ситуацію, щоб “віджати” і розорити. Так що напрошується висновок — винуватці близькі до влади. За що давлять — за те, що ДАІ-шники тримаються, як воша за кожух, за свою хабароємку роботу і ніяким чином не впливають на стиль і тип водіння крутих авто та дотримання їх власниками і водіями ПДР. Цікаво, скільки скалічених колег протягом місяця можуть спонукати ДАІшників або з пролетарською ненависттю й комсомольським завзяттям дрючити “крутеликів”, або оголосити страйк проти власного безпряв”я, яке компенсується можливістю тихо “брати на лапу”?

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

14.01.2012 15:43 анекдот

Чем отличается место ДТП со сбитым ГАИшником от места ДТП со сбитым собакой? Во втором случае на дороге четко видно след экстренного торможения.


15.01.2012 12:23 1717

Сегодня ГАИшников уже не просто давят, сегодня их заставляют брать на себя вину за губернаторские ДТП. Или не так?


15.01.2012 14:27 Бедняк

Ну о чем здесь можно говорить? Что такое жизнь и здоровье какого — то там гаишника по сравнению с благополучием и нормальным комфортным состоянием духа тех, кто их сбивает ? Заплатили бабки, чтоб не гавкали, и все. Мы сами хотели этот уклад жизни, и вот теперь жрем его вместо каши. Сейчас все вопросы так решаются, иначе бы не давили никого и не разъезжали бы по Киеву в авто за миллионы долларов. И дело здесь вовсе не в партиях и оппозициях. И у тех, и у других и у просто крутых достаточно денег, чтобы заткнуть пасть и руководству гаишному, и прокуратуре, и всем остальным.


16.01.2012 21:31 Madam raid

Хто давить — Ви, пане 1717, самі написали. За що — а за те, що на дорозі стояли. І при тих “дружніх” стосунках, що панують нині між міліціонерами, навряд чи хтось із них відкриє рота на захист постраждалих колег, у кращому випадку — складуться на лікування і тихенько поспівчувають.


19.01.2012 7:46 Богач?

Бедняк Ну о чем здесь можно говорить? Что такое жизнь и здоровье какого — то там гаишника по сравнению с благополучием и нормальным комфортным состоянием духа тех, кто их сбивает ? Заплатили бабки, чтоб не гавкали, и все. Мы сами хотели этот уклад жизни, и вот теперь жрем его вместо каши. Сейчас все вопросы так решаются, иначе бы не давили никого и не разъезжали бы по Киеву в авто за миллионы долларов. И дело здесь вовсе не в партиях и оппозициях. И у тех, и у других и у просто крутых достаточно денег, чтобы заткнуть пасть и руководству гаишному, и прокуратуре, и всем остальным.


Комментировать