ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ЗБІР ГРОШЕЙ ДЛЯ МВС УКРАЇНИ

ТЕРМІНОВО !!! Міністру внутрішніх справ України Захарченко Віталію Юрійовичу.

ПОВІДОМЛЕННЯ.

11 січня поточного року, колишній начальник УМВС України в Кіровоградській області генерал майор Міліції Пащенко В.М., звільнений з посади за організацію тіньової війни з губернатором області, звернувся до заступника Міністра внутрішніх справ України — начальника апарату Дмитра Ворони, з проханням призначити його на посаду начальника УМВС України будь якої з областей держави. В результаті чого Пащенко В.М. по прибутті на Батьківщину почав організовувати збір готівкових коштів з бізнес – еліти, яка в минулому, вже надавала йому фінансову допомогу в отриманні зазначеної посади.
Фінансовому випрошуванню з боку Пащенка В.М. піддавалися: родина Табалових, бізнес яких є провідним у Україні в сферах ринків зерна та борошномельної галузі; провідний бізнесмен в галузі будівництва та сільського господарства, кандидат економічних наук, заслужений робітник сільського господарства, депутат Кіровоградської обласної ради – Тарасов С.Д., в якого Пащенко В.М. тривалий час забезпечував безпеку бізнесу. Всі є представниками капіталу створеного шляхом кримінального перерозподілу. Спільнота регіону вважає, що торги відбулися, оскільки сума, яка запрошувалась, сягала колосальної кількості.

Спільнота міста Кіровограда.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.01.2012 23:21 Bobsley

О каких руководящих постах может идти речь, когда он вместо того, чтобы дружить с губернатором области и поддерживать правопорядок, собирал на него компромат. Его сняли с таким треском по Украине!!! А теперь министерство хочет, чтобы Пащенко В.М. собирал компромат на других губернаторов??? И хочет услышать еще ”треску”???


12.01.2012 23:47 Тот кого выгнал в.м.

Так Пащенко В.М. уже давали денег, слухи ходят 300 000 UD США, а он их не оправдал, влез в битву с первым лицом области, и видать не рассчитал силы. Хотел всех наколоть, выждать пока “Донецких” в Кировограде снимут, а он займет их место. Ждал, ждал, а они не уходят, вот ему и надо с какой то должности идти на пенсию. Так пусть с должности участкового и идет. Пусть скажет спасибо губернатору, что тот его не раздавил как клопа.


13.01.2012 7:04 Тот кого тоже выгнал в.м.

Так Пащенко В.М. за время своей работы на должности начальника УМВД одну треть гарнизона выгнал с работы. В это число все попали, и нормальные, и те кто не несли и те, кто не доносили. В общем доброжелателей у него хватает. А теперь, когда самого начали выгонять, так засуетился. Ушел, уходи, назад дороги нет!!!


13.01.2012 7:25 Динамовець

ЧОГО ВИ ПРИЧЕПИЛИСЯ ДО ВЫКТОРА МИХАЙЛОВИЧА! ВЖЕ БУЛА ПО ЦЬОМУ ПИТАННЮ ІНФОРМАЦІЯ

Начальнику УМВС України в Кіровоградській області Пожидаєву К.М.

Скажіть будь-ласка, яка судьба колишнього керівництва УМВС України в Кіровоградській області: — начальника УМВС України в Кіровоградській області генерала міліції Пащенка В.М., — заступника начальника УМВС України в Кіровоградській області майора міліції Добенко О.І. В засобах масової інформації писали, що Пащенко В.М. буде куратором УМВС України в Кіровоградській області, але як він може бути куратором регіону від МВС, коли він до сьогоднішнього дня не призначений ні на яку посаду, ні з підвищенням, ні з пониженням. Якщо він зараз, тобто вже майже 5 місяців у резерві, то він повинен отримувати невеличку заробітну платню, оклад + звання. І кожен місяць він відповідно губить в пенсії, адже йому вже прийдеться звільнятися на пенсію згідно нового законодавства. І пенсія в нього повинна бути не більше зазначеної новим законодавством – біля 7841 грн. (не більше 8000 грн.). Віктор Михайлович всім пенсіонерам та ветеранам ОВС розказує, що він ще повернеться в систему, на керівну посаду, навіть на свою колишню, і почне всім нам допомагати у вирішенні наших питань, особливо пенсійного характеру. Він навіть вже склав нову «штатку» і запропоновує моїм товаришам обійняти в майбутньому високі керівні посади в області, на що я особисто дивлюся скептично. «Подождите еще немножко, вот, вот, скоро в министерстве поміняються люди, скоро придет новая команда, и все вернется на прежние места. Все, всем помогу, кому восстановиться, кому звание, пенсия…». Так Костянтине Миколайовичу, кому вірити, Віктору Михайловичу, який начебто в засідці партизанській вичікує момент, щоб пустити потяг регіональний під укіс, і таки дійсно будуть зміни і він знову прийде до влади. Чи все ж таки ми йдемо по новому демократичному шляху. І я, і мої товариші пенсіонери, ветерани Кіровоградської міліції, ще з часів СРСР постійно підтримували зв’язки з керівництвом УМВС, тому цікаво знати, чи може нам щось, крім дружби, запропонувати Пащенко В.М. , чи все ж таки оновлення і ротація керівного складу це більш менш на тривалий час. Біля Віктора Михайловича як начеб то біля керівника «Могучої кучки» гуртуються всі керівники, яких Ви вже звільнили за прорахунки в роботі, за дисципліну, вирішення питань, хабарі та п’янки, і всі вони вже в новій «штатці». А де подівся керівник Дубенко О.І. ? З його економічним потенціалом, заводами, фабриками, можливо було побудувати нову будівлю для УМВС без збитку для себе, але ж ні, вкрав рівно на будівлю. З відомих причин персоналізація авторів не можлива, тому доручіть будь ласка комусь з підлеглих дати відповідь у коментарях. Щоб розвіяти всі міфи. Ми Вас тоді ще більше за поважаємо. З повагою, пенсіонери, ветерани ОВС.


13.01.2012 7:33 Філософ

Як що до цього питання підійти філософськи, то два рази в одну ріку не увійти, і два рази один снаряд в лунку не попадає. Шукайте пане Міністр горе — герою дільницю повжче, десь в місті Кривому Розі, щоб з посади дільничного змог піти на пенсію особа, яка безчестно гнобила честь губернатора. Ганьба Пащенку В.М.


13.01.2012 9:26 Василек

Да гоните уже с арены великого “Паща”! У него уже маразматические стили управления, только две одношаговых комбинаций, отнять и приумножить. А еще по своей дурости в политику полез, наверное хочет стать депутатом Верховного Совета Украины. И меня втянул в свои игры.


13.01.2012 13:51 Круз

“Василек”, так ты ж и есть Василий Степанович Лапа, так шо ж ты паскуда своего кормильца то паскудишь. Как жопу ему лизал, так тебе все хорошо было, а как в зал…у полез к руководству и стало пахнуть пиз…м и выгоном с работы, так ты скот цвета поменял. Ничего, вот выйдешь из отпуска, и сразу с рапортиной в народное хозяйство. То за Дороховой спиной прятался, то за Пащенко, а теперь только за своей.


16.01.2012 23:19 Денис

Всплывает в Виннице! Неясно, куда старого!


27.01.2012 13:24 Резервист

Друзья, оставьте человека в покое! Все, живет мирной, спокойной жизнью пенсионера без пенсии. У него должность “Золотой резервист”, непонятно только кто деньги за него платит 6 месяцев , 6 помножить на оклад и звание итого, 3-5000 грн х 6 = 18-30000, кто заплатит из своего кармана ? начальник минфина Украины, или начальник финчасти мвд? Надо проверить кто ни за что деньги платит?


Комментировать