ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Хорошковский сморозил правду о себе прямо по Фрейду!

Інтриги в тому, хто очолить Службу безпеки України, немає. Про це заявив екс-глава СБУ Валерій Хорошковський в ефірі телеканалу “Інтер”. “Мені здається, що тут вже ніяких інтриг немає, з простої причини, тому що виконуючий указом президента призначений, і ви знаєте, що сьогодні було його подання. Це мій перший заступник Рокитський Володимир Георгійович”, — сказав він. При цьому екс-глава відомства уточнив, що президент “має виключне право визначатися з тим, хто буде керувати Службою безпеки”. Хорошковський уточнив, що у Рокитського 30 років досвіду роботи в СБУ. “З боку призначати людей — це погана традиція”, — додав екс-глава. Українська правда

  • Обращаю внимание: “З боку призначати людей — це погана традиція”, — прямо по Фрейду о себе любимом:-)
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

21.01.2012 12:20 Юнг

А Фрейд тут при чем?


21.01.2012 12:39 :(

Юнгу: А при том Фрейд,причем и Анна Ахметова и много других сказочных персонажей родившихся из уст великого Викторияна I во время полипшенного життя Украинцев…


21.01.2012 13:04 КапРаз

Ну, яснй пень, Хорошковський зараз буде вболівати чотирьмя кістками за Вову Рокицького. Вова, по суті справи, теж, як і Хорошковський — людина в СБУ уже давно постороня.. Особливо з тих пір, як був у Хорошковського начальником служби безпеки у Союз-Віктані.

Ні, тільки повернення генрала Ігоря Смєшка приведе до виздоровлення даної системи безпеки. Гуда глядять Адміністрація Президента, рівно, як і він сам?


21.01.2012 14:15 Прохожий

А Человек — это Гладких? Смєшко не воровал. он просто, брал и не возвращал! Да и помощников у него было ого-го! Помогали брать и не возвращать. И родственников было немало. Они и сейчас при власти! а скилько квартир для офицеров СБУ настроил с помощью фирмы “Стабил”? Хорошковскому и Ракитскому и не снилось.


21.01.2012 15:17 Логика

Люди!Наша власть делает огромную рокировку в органах власти как в Киеве так и по областям Украины-готовяться к выборам!! Только смысл всего этого я думаю мы поймем ближе к выборам. Хорошковского поставили на (пульс) денежного потока страны надо проследить нить связей Хорошковского может тогда что-то и прояснится.


21.01.2012 15:26 Мутно видящий и Много знающий

Є дані, що Хорошковський відказав Льовочкіну в проханні останього щодо призначення людини Льовочкіна на посаду начальника одного з обласних управлінь СБУ.

Після цього, сталось так, що зусиллями СБУ, за командою Хорошковського зібрали моцний компромат та недоліки по Ярошенку.

За пару неділь Зусилями Льовочкіна було запропоновано Ярошенка з посади звільнити, а на його місце призначити саме Хорошковського, щоб сам спробував на власній шкурі зрозуміти, що бути Міністром фінансів в сучасній Україні — то вже наперед негативні наслідки саме для призначеного Міністра фінансів.

У звязку з цим, гадаю, що:

Рокицького, як людину Хорошковського на посаду Голови СБУ не призначать!

Нове призанчення Хорощшковського саме на вище зазначену посаду — то початок його кінця, як Держслужбовця! У послідуючому дана особа, після звільнення з посади міністра Фінансів спробує балотуватись у Президенти України на наступних виборах. Але із-за нищувної підтримки, вибори програє.


21.01.2012 15:33 Продовження

Гадаю, що безвідказний Ярошенко міг би безсумлінно направляти кошти саме туда, куда йому укаже нинішя влада. А от Хорошковський може і запручатись, наче неслухляний кінь. А неслухляних коней замінюють на слухляних!

У Хорошковського є власний телеканал та немалі кошти для проведення власної виборчої Президентської компанії. (Він так ще й схожий зовнішнє з російським Прохоровим — наче рідні брати!). Але народу “Бриолін” не подобається. І його попадоси на міжнародному рівні,теж не добавляють йому електорату. А котрабанду СБУ що при Хорошковському, що при Рокицькому…як курувала, так і буде продовжувати із цього мати власну копійку. Поки там всіх не змінять, як поліцейських у Грузії.


21.01.2012 15:41 логика

так я о том же кто стоит за Хорошковским? и потянут ли его на президента?После посады на финансах я думаю что накопит деньжат.Или это расстановка сильных позиций?


21.01.2012 17:20 Висновок

Это? П О Д С Т А В А Бриолина умным, но подлым Левочкиным!


21.01.2012 18:28 123

Возвращать надо Радченко, Белова, Тимошенко…. Только тогда в конторе будет порядок!


21.01.2012 19:00 Я.Одарченко

Офигеть! Только протухшего нафталина здесь еще не хватает!


21.01.2012 19:02 Гуцуляк

Андрыя Кожемякына — ветерана Афганця на царство!


22.01.2012 15:59 ММ

Пропоную Петра НЕдзельського призначити Головою СБУ! Він наведе порядок в цьому хаосі!


22.01.2012 18:40 ПАНЧЕР

Да, Недзельский реально сможет навести порядок в СБУ!


22.01.2012 20:49 Громов

Кожемякин — Афганец?????? Вы чё мужики серьезно? Во дают.


22.01.2012 21:02 Підлеглий

Так прямо ж на доске почета ветеранов боевых действий в Главке “К” было написано “Участник афганских событий”! и мендаль за БЗ.


22.01.2012 21:49 просто так

Поясніть чому вважається що “афганці” можуть навести порядок в будь якій системі. Я ні в якому разі не хочу зменшувати їхніх заслуг перед батьківщиною, але мені неясно що такого вони зробили і чим вони відрізняються від інших. А в загалі це досить різний контингент, і вони такіж люди як всі. Просто на їхню долю випали якісь особливі випробування, а коли людей посилали до афгану то це зовсім незалежало від них, чи від тих хто туди непопав, я кажу про себе та про тих кого знаю.

А просто для них дійсно нормальна держава вже зробилаб нормальні умови, і їм непотрібна б була політика та інші всі передряги.


22.01.2012 23:40 Работяга

“Афганцы” заинтересованы экономичсеки шоб был СССР, который им задолжал. А раз СССРа нету, то “афганцы” заинтересованы, шоб было государство — надёжный преемник “совка”, шобы получать “совковые” долги. Так шо, ничего другого кроме “совка” афганцы не хотят. И вседила.


24.01.2012 20:53 читатель

Работяга, я не знаю и знать не хочу кто ты, но не трогай афганцев, не плюй в душу нормальным мужикам, тебя там не было.


24.01.2012 21:17 Горец

Доброго вам дня Работяга!!! Извините вы у нас тут главный по заплутаниям и уводу в сторону. Если есть настрой, вопросик. Ненароком сегодня наткнулся аш на самого “Громова”, который удивлялся ветеранству Кожемякина. Вы у нас часто отирались в конторе. Так это правда, что клубный работник Кожемякин бывал в ДРА? Ветеран? Просветите ежели есть желание?


Комментировать