ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Технодрім — це шахраї! Технодрим лизинговая КИДАЛОВНЯ!

Оформили ми з чоловіком договір на машину, цифри в договір нам заповнили тільки після проплати і договор свій вони вам не дадуть заповнений в банк, бо так вони вас не зможуть кинути. А коли ви повернетесь з банку з квитанцією, то в договорі наишуть ціну в 2 рази більшу, як на ринку звичайна машина з салону. Ми не знали, що можна одразу написати в банку, що це шахраї і гроші нам би повернули, а так аля улю. Юрист каже, що їх договір-це чистої води шахрайство, бо ти платиш як за їх послуги, а по договору ці кошти не повертаються, якщо машина не підійшла, то все.. але машина до нас так і не доїхала, бо не прошла техогляд. Іншої машини в них не має, але коли дзвониш їм як новий клієнт, у всі офіси, які вони у кожному місті понавідкривали, то машина є, приходьте і платіть свої кошти. По договору у них є 30днів на повернення коштів, а за цей термін, уявіть скільки людей вони ще кидануть?! УСІМ, хто повівся на низьку ціну і вам пообіцяли, що машина буде прям сьогодні, НЕ ВИРТЕ ЇМ. Дайте їх договір спочатку почитати юристу, не робіть як ми, бо гроші ви свої потім не побачите і на телефон не дозвонитесь їм. якщо вам потрібен їх договор, який вони до вашого приїзду не дають, то я можу вам його надіслати. Моя пошта tanya.nebo@gmail.com Технодрим лизинговая КИДАЛОВНЯ!

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

17.07.2017 17:13 10

Если человек лох, то это НАВСЕГДА!

Только лох подписывает договор с неуказанной ценой. А тем более, если нет товара в наличии на складе. В такой жидомафиозной стране как Украина, мошенничество над лохами процветает…


17.07.2017 18:13 Саша

Давайте объединимся и накажем таких как они!!! Вот номер: 098-800-09-61 Коллективно мы можем их наказать по ст.190 уголовного кодекса!


18.07.2017 8:30 підказка

виявляєте де вони живуть!!!

а потім купуєте утюга і паяльника!

і маєте не одну в три машини!


Комментировать