ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Генерал армии Дрижчаный решил почитать свои стихи

КИЇВ. 31 липня. УНН. Поетичний вечір Ігоря Дріжчаного “Давайте називати війну війною” відбудеться 4 серпня о 18.00 в рамках фотопроекту “Ми живі” в креативному просторі IZONE, повідомляє УНН з посиланням на інформацію організаторів.

Автор і виконавець віршів назвав цей вечір “Давайте називати війну війною” за першим рядкам одного зі своїх творів. Організатори вечора повідомляють, що І.Дріжчаний став одним з перших людей, які підтримали проект “Ми живі”. Його вірш “Розмова біля дороги” став епіграфом до кількох фотографій, представлених на виставці. Тематика вечора — про мир, війну і дітей — повністю збігається з ідеєю всього фотопроекту “Ми живі”.

Вечір відбудеться в креативному просторі IZONE фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за адресою вул. Набережна-Лугова, 8, 4 поверх.

 

Фотопроект “Ми живі” проводиться за підтримки благодійного фонду Фонд Діти Дітям і проекту Донбаські Студії фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Цей проект про дітей, вирваних з дитинства і поміщених у контекст війни. Виставка об’єднала роботи восьми підлітків 14-16 років, які живуть в Мар’їнці та Красногорівці, очевидців жахливих руйнувань українських міст і селищ на Донбасі.

Виставку можна відвідати з 29 липня по 8 серпня з 12:00 до 20:00 щодня в креативному просторі IZONE. Вхід вільний.

Джерело: УНН
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

31.07.2017 23:30 добронежелателю

Добраніч, українці! Горіть у пеклі, москалі! А зрадникам- гнити заживо!!!


1.08.2017 14:02 екс начальник департаменту

Ігоре! Чудово пам’ятаю вашу Маму, яка викладала в університеті. Світла їй пам’ять. Її поважали студенти. Спілкувався з Вами декілька разів. Пам’ятна зустріч Потебенька М.О. із сенаторами США, яку Ви оганізовували. Все пройшло на високому рівні. З Вами було приємно працювати і у подальшому. Розкрийтеся перед Вашими обруднювачами, а Вам є що сказати.


1.08.2017 16:10 КСФ

Дуже “дивна” публіка (маю на увазі тих, які написали некоректні, а головне неправдиві коментарі). Ігоря Васильовича знаю більше 20 років. Мені пощастило працювати під його керівництвом в міжнародному підрозділі ГПУ. Це професіонал своєї справи, інтелектуал та всебічно розвинена людина, у якої є чимало талантів, у тому числі і віршування. Абсолютно нормальним виглядає бажання людини донести до громадськості свої думки, тим паче на таку болючу для нас тематику.


1.08.2017 17:45 Коллега.

Уважаю. Настоящий генерал и имеет свое мнение, в отличие от жополиза Васи и его окружения


1.08.2017 18:29 Тіберій

І цей клоун і шизофренік очолював у нас СБУ ???????мамадарагая


1.08.2017 22:15 Агафа Ликівна

Ша! Ігор Васильович, проміж іншим, рукоположний Кавалер масонського ордену Святого Станіслава!)))


1.08.2017 22:39 Степовик

Игорь Васильевич, спасибо за совместную службу в СБУ.Рад слышать о Вашем сильном увлечении поэзией. Слова и рождаемые ими ассоциации достойны похвал и уважения за выявявленный талант. Желаю Вам захватывающего обаяния новыми Вершинами и смелого взгляда на происходящее.


3.08.2017 19:05 Антон

С удовольствием смотрю на фото настоящего мужика! Не знаю как у кого-за подлянкой замечен не был. Увы, таких людей больше ни во власти ни в силовых структурах более никогда не будет. Они состарятся и вымрут как мамонты! Стотысячмиллионов килограмм здоровья и творческих успехов Уважаемому Игорю!


5.08.2017 12:05 Критик

Дуже творча людина, поважайте колеги. Багато вип’є і гарно пише вірші.


5.08.2017 20:18 Дід Панас

Ну і чим крім написання віршів може похвалитись хенерал ?!! А ну но корторщики просвітіть


9.08.2017 23:07 Залётный

Остроумный человек, остались положительные воспоминания.


12.08.2017 13:41 Ветеран СБУ

Запомнился Игорь тем, что пролоббировал отторжение от СБУ ряда стратегических для СБУ зданий и помещений и они были проданы в частные руки, где в одном из них и сейчас организованно казино капитан-хенерала Сацюка, Дрижчаного и Смешко. Тем, что стал нерукопожатным кавалером ордена самки-собаки, пардон, масонов имени Святого Станислава. Тем, что организовывал заказухи на бизнесменов по просьбе “Любых друзив”. Тем, что со своим дружком Миколаем Обизаходом скоммуниздили около 800 тысяч из СБУ через фонд Афганцев на ул.Владимирская. Тем, что не отказался от смехотворного звания “Хенерал Армии” и исспаскудил такое звание, имея в подчинении максимум одну дивизию! Тем, что незаконно занимал пост Головы СБУ в течении ряда лет, был выведен на чистую воду и вынужден написать “заяву”, (а не рапорт) о снятии себя любимого с должности. Тем, что вызывали наряд Беркута (МВС) в подъезд, где в спортивных штанах мокрый и обосцаный валялся какой то полумертвый алкоголик, а когда приехали, то у него в кармане спортивных штанов обнаружили удостоверение “Хенерала Армии”. Вот этим он и запомнился на службе!!!


Комментировать