ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS «Шахрайство загальнодержавного масштабу». Доброволець АТО розкритикував діяльність Луценка

Інтерв’ю, яке Юрій Луценко дав програмі ТСН зайвий раз підтвердило ніцисть і брехливу сутність цього комсомольського виродка.

Питання про Калинівку. Замість детальної розповіді про якісь здобутки слідства почав розповідати про Балаклею.

Припустимо, що по Калинівці поки що не можна оприлюднювати дані слідства. Але, що нам Юрій Віталійович розказав про Балаклею?

Схема проста — в будь-яких випадках валити все на Росію. Замість об’єктивної інформації. 

Власне, по Балаклії ГенплокуЛОЛ розказав, що з боку Росії прилетів БПЛА і двома керованими ракетами/бомбами підірвав військові склади.

Здається, дуже просто. Але, коли починаєш розбиратися в цій інформації виникають питання. 

Справа у тому, що у Росії немає на озброєнні ударних безпилотників. А саме вони мають можливість нести і використовувати бойові снаряди.Тим більше, такої потужності, аби підірвати бетонні споруди. 

Наприклад, найменша керована російська бомба об’ємного вибуху з лазерним наведенням КАБ-500-ОД, дія якої схожа на термобаричний боєприпас, важить 370 кг. А який БПЛА зможе принести 2 таких бомби? Таких у Росії немає.

Тема відсутності у Росії ударних безпилотників легко гуглиться. Наразі у московитів існують лише прототипи і якісь зразки для заводських випробувань. Навіть не державних. Хоча, на розробку важких і середніх ударних БПЛА з російського бюджету виділені чималі гроші.

Ще один момент. Луценко сказав, що слідством встановлено, що бетонне укриття було пробите термобаричним снарядом після чого і вибухнули самі склади.. Але ж, термобаричні снаряди і бомби нічого не пробивають. В них інший принцип дії — підрив у повітрі вибухово-повітряної суміші у вигляді аерозольної хмари. Кумулятивним ефектом такий снаряд не володіє. І, якщо, атакована будівля щильно закрита, то й термобаричний боєприпас їй до одного місця.

В принципі, фантазії військових прокурорів, які ніколи в армії не служили і які розслідують справи щодо вибухів військових складів, після історії з тепловізором дивувати не повинні.

Гаразд. Припустимо, що все було так, як говорить одвічне брехло Луценко. Тоді виходить, що Україна ніяк не захищена від дій російських ударних БПЛА, а просто фіксує їх РЛС? І це на четвертий рік війни з Росією! Що там нам розказують про українську армію, як одну з найпотужніших у світі?

А ще виходить, що з території Росії, не ДНР/ЛНР, був здійснений авіаналіт з бомбардуванням стратегічного об’єкту, а від нас жодної реакції і претензії до Росії! І це вже зовсім не гібридна війна, як каже рошенівський блазень Юрій Віталійович. Це акт прямої агресії сусідньої держави. Хоча, після вторгнення російських військ під Іловайськом, неспроможність діючої влади називати речі своїми іменами з відповідною реакцією зовсім не дивує.

Підкреслю, що це, якщо мова йде про “російську” версію Луценка, а не, наприклад, про організацію підриву військових складів з метою знищення слідів масштабних розкрадань на цих складах.

Далі по інтерв’ю. Виявляється, Луценко вважає вину виховательки табору “Вікторія” (Наталії Ячник) у трагічній пожежі очевидною. І це при тому, що у судовому засіданні встановлено, що на момент пожежі Ячник у таборі вже не працювала. Ну нє під*рас — Юрій Віталійович? Як інакше назвати цю істоту?

В цьому сенсі, розповіді ГенпрокуЛОЛа про майбутні підозри службовим особам з Одеського міськвиконкому — на користь бідних. Думаю, Ячник умисно залишають у числі підозрюваних, аби у підсумку якось пом’якшити, чи взагалі зняти відповідальність з реальних винуватців трагедії.

Гроші Януковича. Було питання про конфіскацію $200 мільйонів. Питання конкретне — що це за гроші? Відповіді — нуль.Замість неї — чергові пропагандистські розповіді про збитки державі від діяльності Януковича на 40 мільярдів доларів.

Чому пропагандистські? Тому, що жодного офіційного розрахунку цієї суми поки що не оприлюднено. Є тільки запевнення від Луценка і Матіоса про наявність якихось досліджень. Навіть досліджень Академії наук. Дуже зручно волати при будь-якій нагоді про вкрадений один бюджет України злочинною владою попередників, аби ніхто не звертав уваги на розкрадання бюджету “чесними” наступниками.

Втім, Юрій Віталійович не забув наголосити, що суди, за якими були конфісковані “гроші Януковича” були законні, а вироки вступили в законну силу. Ага, законні. За 9 днів провести досудове розслідування і судовий розгляд справи щодо обвинувачення громадянина Кашкіна зі спецконфіскацією $1,3 мільярда, — це з розряду ненаукової фантастики. Точніше -це юридичний фейк.

Щось Луценко напатякав, про те,що питання по цих спецконфіскаціях виникають у тих, хто працював у відомствах Курченка і Клименка, а зараз називають себе громадськими активістами. 

На сьогодні я не знаю, чи розбирався з цією аферою хтось більш детально, ніж я. І кидатися брехливими лайном у мене,що я, учасник Майдану і доброволець ЗСУ, працював у Курченка, чи Клименка, це не дружити з головою і бути мерзенним довбо*бом.

Натомість, є легко перевіряємою правдою, що організатор цієї афери, колишній військовий прокурор сил АТО, корупціонер Костянтин Кулик, працював разом з підставними обвинуваченим у цій фейковій справі, Аркадієм Кашкіним, у прокуратурі Харківської області.

Підсумовуючи тему з конфіскацією, додам,що, оскільки голова Державної казначейської служби,Тетяна Слюз, у своєму офіційному листі повідомила, що на рахунок ДКСУ був зарахований гривневий еквівалент конфіскованого 1,1 мільярда доларів,( тобто, долари на валютній біржі ніхто не продавав), можно бути впевненим, що під прикриттям фейкової спецконфіскації “грошей Януковича” відбулася банальна емісія гривні майже на 30 мільйардів.

Але все це є шахрайством загальнодержавного масштабу. І за нього треба нести кримінальну відповідальність. І пану Луценко — в першу чергу.

І на останок про весілля сина Луценка. Виявляється, УДО діяло по закону, а журналісти — нишпорки і папараці. Так вважає ГенплокуЛОЛ. І ні слова про те, що мУДО незаконно перешкоджало журналістам виконувати свої обов’язки, ні слова про те, що держслужбовець Луценко зіграв весілля свого сина в найдорожчому заміському закладі QUEEN COUNTRY CLUB під Києвом, який ще й належить російському бізнесу, ні слова про використання сім’єю Луценків службових автомобілів задля своїх особистих потреб.

Що це? А я скажу, що. Це ніцисть і паскудство оборзєвших від безкарності і вседозволеності владних у*бків. Цих мразот від влади лопатою не відшкребеш. Принаймні, ведуть вони себе саме так.

 

Олександр Ружанський

Опубліковано на “Антикор”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

2.10.2017 23:07 Киянин

І якже ж тепер увязується промова Луценко з промовою Матіоса? Радує лише те, що ці дві особі між собою воюють і не можуть домовитися))) Так званим сепарам із Донецька необхідно було день-два, аби зрозуміти, що з себе представляють Порошенко, Аваков, луценко та вся їх шайка-лєйка. Центральним та західним, південим та північним українцям, схоже, уже нічого не допоможе. Бо в їх головах ще плотно сидять піндосівсьькі печеньки.


2.10.2017 23:40 to 23:07

Мы и без тебя знаем где кто у нас и кто кому доктор, и про пользу нашей “шайки-лейки” для страны тоже в курсе, а вот кто ты, адепт или жертва “рускаго” мира?


3.10.2017 4:32 агитпук

“Але ж, термобаричні снаряди і бомби нічого не пробивають. В них інший принцип дії — підрив у повітрі вибухово-повітряної суміші у вигляді аерозольної хмари. Кумулятивним ефектом такий снаряд не володіє. І, якщо, атакована будівля щильно закрита, то й термобаричний боєприпас їй до одного місця.” Ружанский – из тех «онанитиков», которым, по словам Матиоса, доверили заведовать галошами, а его прет порассуждать о боеприпасах.

https://www.youtube.com/watch?v=X9AgsWgyiJg


3.10.2017 5:24 Не пофіг

стріляти таких зажравшихся псевдопатріотів, як “луцик” та компанія просто треба, буде толк хоча б для українського грунту, хто за? Думаю, переважна більшість свідомих та небайдужих громадян України.


3.10.2017 7:20 124SO

Просто мрази дорвавшиеся до корыта. Если все предшественники не организовывали геноцид Украинского народа, то эти превратили людскую кровь в свою пищу.

https://www.youtube.com/watch?v=SrwlxcEZC4Q


3.10.2017 7:51 Люминива кружка

Яка така “…ніцисть і брехлива сутність цього комсомольського виродка…”

Юри Виталич, його баба, Пашинский, Турчинов, Андрюшка Парубий та інші покращувателі, то все є ГЕРОЇ майдану тобто “Революції гідності”.

Справжні патріоти, які “как то до конца” люблять країну

Вони всі турбуються про ВАС: як ви там живете, що істе, чи вчасно сплатили тарифи та куди щомісячно мандруєте по бізвізу.

А ви невдячні, паплюжите Героїв, які увійшли у підручники сучасної історії України.

Ганьба автору, який посмів таку статтю написати про дарагова Юрі Віталіча.


3.10.2017 8:58 Умка

Да хрен с этой свадьбой) пристали к Ю.В.)))


3.10.2017 9:15 Недоброчестный для Югика

Доброчесний Югик Витальевич руководителем прокуратуры номер 3 в Запорожье назначил бывшего прокурора Кривого Рога, который будучи в нетрезвом состоянии совершил ДТП со смертельным исходом, после чего приехал к своему родственнику и тот пытался скрыть это преступление. Сегодня все назначения в прокуратуре только за деньги. А кадры подбирает бывший-мент миллионер, который вместе с Яремой являются теневой прокуратурой, как Пшонка-младший при папмке. И что касается Майдана. Все эти псевдо герои, которые только приватизировали трибуну, не есть майдановцы. Приспособленцы.


3.10.2017 10:07 Гуляй поле

Украінці приводят до влади вуличних шарлотанів, а потім колупают іх на сторінках преси . Шо раніше не було відомо ,що Луценко ( як і всі інші ) , це типовий маланець — пристосуванець . Нам повинно бути соромно від таких керівників.


3.10.2017 12:50 Лексус

Луцык — мразь. И сын его — пиз..ун. Но они на Майдане поработали, поимели Ваши мозги — Диванная армия. Мы — Хохлы, никогда!!! Слышите — НИ КОГ ДА не будем ни Европой, ни вообще каким то нормальным государством. Потому что с каждой революцией, с каждым майданом — выбираем все большее и большее ГАВНО!!! Смотрите — Кравчук — Кучма — Ющ — Янык — Петька…один ХУЖЕ ДРУГОГО!!! Вы выли что Янык бандит, дебил, и недоумок… вор, и т.д. Да, согласен со всем вышесказанным. НО, БЛЯ, ТА “власть”, что пришла сейчас… ;) Прекрасные все люди — не воры, не идиоты, не некомпетентные пиздуны, ни разу не казнокрады, не популисты, не негодяи, не мерзкие животные… дальше может продолжить каждый. Они не увеличили тарифы в угоду Ахматова, Каламойскага, Живага, Ссукисов, Григаришина, Парашенка и прочих… Они не прое..ли Крым! Они не прое..ли Донбасс! Они не опустили гривну и не посадили население — Вас, быдло, на иголку супсидий… Они не нае..уют всех Нас на декларациях, на каждых выборах, на ВСЕХ ЗАКОНАХ, который один хуже другого! Вы чего, считаете что у Вас 9 жизней, или Вы вообще бессмертные? А Украинцы? Вас е..ут а Вы крепчаете? А Г-Н ЛУЦЫК — яркий представитель новой “власти”… с чем всех и поздравляю! Лохи!


3.10.2017 13:41 Владимир

Лексус. Почти все правильно. Но неправильно главное: вывод. Но послушай Сенцова: Украина хоть и медленно, но карабкается в правильном направлении. Почему так? Да потому (почитайте ликбез Катерины Шульман на “Эхо Москвы”), что полностью, на 100% имитировать общественные процессы (реформы) не получится. Майдан задал направление, и наши барыги имитируют реформы именно по этому вектору. И кое-что реальное в результате этой имитации остаётся. Например, Рошеныч вынужден был сдать Насирова, ещё некоторых. Они вынуждены будут в конечном итоге согласиться на антикоррупционный суд (а этот суд, в свою очередь, вынужден будет кого-то реально осудить), на ГБР, и т.п.


3.10.2017 14:01 3gp5gk540y

Лексусу! Майдан це не Революція- це складова, можливо основна, Революції. Щоб ти знав Лексус: Революція це ліквідація ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ОСНОВ НА ЯКИХ ФУНКЦІОНУВАЛА ПОПЕРЕДНЯ ЗЛОЧИННА ВЛАДА. Ми цю частину ще не завершили. Наприклад Злочинні Схеми як працювали так і продовжують працювати і до тих пір поки ми не ліквідуємо ці схеми, тобто приймемо такі нормативні акти, які не дадуть можливості при оголошенні тендера приймати в ньому часть пустишкам або фірмам родичів. Ну це умовно. Андестенд?


3.10.2017 14:24 ЯК ЗМЕНШИТИ ПЛАТІЖКУ ЗА ОПЛЕННЯ КВАРТИРИ НА 30%

ЯК ЗЕКОНОМИТИ КОШТИ ЗА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ КВАРТИРИ В БУДИНКАХ ДЕ ВСТАНОВЛЕНІ ЗАГАЛЬНОБУДИНКОВІ ТЕПЛОВІ ЛІЧИЛЬНИКИ? Все дуже і дуже просто. Пояснюю: гарантую Вам, що в кожній квартирі багатоквартирного будинку в опалювальний період можна зменшити щомісячну суму, яку виставляє ПАТ “Київенерго” від 15% до 35% відсотків + перерахунок на Вашу користь за попередній період. 1. Розрахунок ПАТ “Київенерго” проводить наступним чином: а) знімають покази лічильника і наприклад вийшло 100 Гкалл.б)Ці 100 Гкалл. ділиться на загальну опалювальну площу Вашого будинку — наприклад 5000 кв.метрів і тоді одна Гкалл. становит 0.2Гкалл./ 1 кв.метр; в) Далі загальна площа Вашої квартири становить 50 кв.метрів помножене на 0.2Гкалл.=1Гкалл. Тобто Ваша квартира за місяць використала на 50 кв. метрів 1Гкалл. г) Ціна 1 Гкалл. встановлена НКРЕКП і складає 1416.96 грн. Таким чином Вам прийде платіжка на 1416.96 грн. Питання: Як зробити так щоб платіжка становила приблизно 1000.оо а не 1416.оогрн? Елементарно. Виявляється Для проведення розрахунків ПАТ “Київенерго” використовує як базову лише загальну оплаювальну площу Ваших вкартир, яка становить як видно з нашого прикладу 5000 кв.метрів І СВІДОМО НЕ ВКЛЮЧАЄ ТУДИ ОПАЛЮВАЛЬНУ ПЛОЩУ ВСІХ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ТА ПЛОЩУ МІСЦЬ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ПІДВАЛІВ (ТІЛЬКИ ТИХ ДЕ ПРОХОДИТЬ СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ. Вони кажуть що ці дані вони отримали від Вашого комунального підприємства!!! ЗРОЗУМІЛИ: Ваше районне комунальне підприємство було зобовєязано надати до ПАТ “Київенерго” повну загальну оплаювальну площу вашого будинку, яка разом з нежитловими приміщеннями(магазини, аптеки, кафе, бари на першому та цокольному поверхах) становить вже не 5000 кв.метрів, а 7000. кв.метрів. ПРОВОДИМО НОВИЙ РОЗРАХУНОК: 100гКАЛЛ.: 7000кв.метів=0.0143Гкалл. Множимо на 50 кв.метрів вашої площі.=0.715 які множимо на вартість 1 Гкалл , а це 1416.96грн= 1044.59грн.ЗРОЗУМІЛИ ДЕ ВАШІ ГРОШІ? ВИ ЗА СВОЇ КОШТИ ОПЛАЧУЄТЕ ОБІГРІВ КАФЕ,БАРІВ, АПТЕК,МАГАЗИНІВ, ЯКІ Є НА ПЕРШИХ ПОВЕРХАХ ВАШИХ БУДИНКІВ. Як діяти? 1. Негайно вимагати від РДА зобовязати Комунальне підприємство надати до ПАТ “Київенерго” повну загальну опалювальну площу Вашого будинку включно з нежитловою; 2. Залучити до цього питання Держпродспоживінспекцію та депутатів всіх рівнів. Ви їх обирали.


3.10.2017 14:41 Миша

Луценко как ты мог закрыть все дела и розыск УБЛЮДКА Енакиевского И ЕГО ШЕЛУПОНЬ??? Енакиевский спонсирует ДНР ЛНР! Работает на фсб России!


3.10.2017 15:53 мусорок

Порох наступает на грвбли яныка. ЛУЦЫК — П И Д О Р редчайший, предал всех — Мороза, ющера, ЮВТ. ПРЕДАСТ и шоколоадного. Эта гнида должна гнить ПЖ вместе я яныком и ЮВТ в одной хате на киче.


3.10.2017 16:07 Лексус

Владимиру и следующему комментатору с непроизносимым названием :) Если бы все в этой стране думали и умели выражать свои мысли как ВЫ, НАВЕРНОЕ мы бы лучше жили… Но увы — нас меньшинство. Хотя я иногда встречаю людей с реальным и адекватным восприятием происходящего в стране. Хотя, при всем уважении — Вы Укро — оптимисты. Хотел бы присоединиться, но пока не могу. Пока вся вышеперечисленная и ранее здесь описанная мерзота находится выше поста дворника в ЖЕКе, ничего хорошего эту страну не ждет… Не обойдемся, сука, без еще каких то кровавых потрясений… А так хотелось пожить нормально. :(


3.10.2017 16:26 Владимир

Лексусу. Думаю, что не “укро-оптимист”, а реалист. Это я лет двадцать назад сокрушался: вот, черт, опять не того избрали, а ведь могли бы, если бы не были такими идиотами…… Потом пришло понимание того, что нет, не могли, и выбор людей на конкретную дату закономерен. Что вы хотите от народа, который несколько столетий пребывал в колониальной зависимости, не принимал никакого участия в политическом процессе, и потому не нарабатывал политическую культуру? Да, ко всему ещё, был лишён собственности, а значит, и экономической основы личной свободы? Четверть века — слишком малый срок, чтобы Украина сознательно избрала своего, скажем, Гавела. Это НЕ-ВОЗ-МОЖ-НО. Но, повторюсь, избрали правильный вектор движения, оторвались с мясом от России, которая наши проблемы начнёт решать лет через сто, наверное.


3.10.2017 18:13 Человек

Лексусу, человеку-автомобилю- т.е арбайтен на жидов у тебя укладывается в башке, а афёра нет? Перспективный ты тофарищ, как раз такие в помойке и нужны


3.10.2017 19:16 человеку

тебя тоже,тут,человеком далеко не все считают- казёл ванючий.


3.10.2017 19:22 В мене є питання

А коли цього комсомольського виродока поведуть на люстрацію з хрюком-баригою, та хай повирізають їм яйця та пришиють замість язика? Чи їм вже зробили, якщо вони таке мелють?


Комментировать