ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ЧИ ЗМОЖЕ ПЕРЕЖИТИ ПРОКУРАТУРА «ЮРСЬКИЙ ПЕРІОД»

Прокуратура довгий час намагалась бути подалі від політики. А тому жила і досить непогано працювала.

Політизація прокуратури розпочалась з призначенням генпрокурором С. Піскуна, колишнього податківця, якому дуже подобалось бавитись в політику. Саме тому він то падав униз, то злітав на гору, примудрився стати тричі генпрокурором за нетривалий проміжок часу.

Останнім генпрокурором, який намагався балансувати між різними політичними силами, відверто не схиляючись ні до одної, став генпрокурор О. Медведько. Напевно, саме тому він єдиний, кому вдалося відбути повний строк прокурорських повноважень на цій посаді.

Із 2014 року посада генпрокурора стала виключно політичною, а не професійною. Найбільше це проявилось з призначенням на цю посаду Ю. Луценка, який не має юридичної освіти і є професійним політиком. Проте, прокурорам навіть у нічних кошмарах не могло тоді наснитися, що Ю. Луценко такими темпами буде закладати міну уповільненої дії зсередини прокурорської системи.

Конкуренція між правоохоронними відомствами була завжди. Різні завдання, різні способи і засоби їх вирішення створюють в кожному правоохоронному органі властиву тільки йому професійну психологію, яка віддзеркалюється на кожному, хто пропрацював в одній системі навіть 3-5 років. А вже коли майже усе професійне життя провів в одній системі – професійне викривлення психології буде помітним до кінця життя.

Намагання довести, що вони найкращі, найважливіші для влади обумовлюють цю багаторічну конкуренцію і взаємну нелюбов.

Давня і взаємна нелюбов є між «ментами» і «прокурорськими». Переходи працівників між цими двома правоохоронними системами до недавнього часу були поодинокими фактами — лише за наявності особистих потужних зв’язків.

Як це не дивно, цей негласний кордон прорвало з призначенням Ю. Луценка, який до цього встиг кілька років попрацювати міністром МВС. І схоже, та система навіть за нетривалий час його засмоктала.

Були очікування, що масовий перехід «ментів» в прокуратуру відбудеться з призначенням генпрокурором чистого «мента» В. Яреми. Але цього тоді не сталося. У всякому випадку, не так масово і відверто. В. Ярема виявився мудріший і виваженіший у тому, щоб спиратися в прокуратурі на вихідців із МВС. Основу своєї команди він все ж таки набрав з прокурорських працівників.

Двері генпрокуратури для вихідців з МВС широко відкрив саме Ю. Луценко. Їх він призначав і призначає на самі впливові та «хлібні» посади. Наприклад, керівником Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, самому «центровому» за обсягом повноважень, був призначений кадровий «мент» В. Бедріковський. Нині він фактично є самою впливовою фігурою в генпрокуратурі.

Вихідці з МВС зайняли інші керівні посаді як в цьому Департаменті, так і в інших.

Вишенькою на тортик стало призначення ректором Національної академії прокуратури України, кузні кадрів прокуратури і носія старих прокурорських традицій, також кадрового «мента» М. Лошицького.

 

Довідково: Лошицький Михайло Васильович – доктор юридичних наук, професор. Навчався у Національній академії внутрішніх справ. З 2002 року має досвід викладацької та адміністративної роботи у Національній академії внутрішніх справ. У 2015 році був ректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. З 2017 року був директором навчально-наукового інституту № 1 Національної академії внутрішніх справ.

Це означає, що в академії буде запроваджено майбутню масову «перековку» прокурорських кадрів на «ментовський» манер.

Прокуратура буде ще швидше роз’їдатись іржею зсередини.

Не виключається, що за цим усім ховаються різні політичні ігрища.

Можливо, враховуючи протистояння нинішнього міністра внутрішніх справа та команди президента (до якої відноситься й Ю. Луценко), прокуратура використана в якості «банку накопичення ментів», які не спрацювалися з А. Аваковим? Щоб, якщо вдасться скинути очільника МВС, масовано перекинути туди готову команду фахівців — на заміну старої аваковської.

Але для чого остаточно розвалювати систему прокуратури, яка і без того — на ладан дихає?

Фото: ГПУ

«Резонанс»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.02.2018 20:12 проработайте Закон и не будете ставить подобные вопросы

Вопрос не в местах,а в том что прокуратура стала отстойником для неучей.От них требуется правильно говорить о законности и хвалить генерального.Почитайте закон о прокуратуре и найдите формы влияния при при производстве по следственным делам. Их нетто только одни декларации.Что такое процессуальное руководство — у семи нянек дитя без глаза.Кто такой следственный судья если он дело видит первый и последний раз.Что принесли то и подписал и никакой ответственности.Гладко на бумаге да забыли про овраги.А за что отвечает следователь если он решения самостоятельно не принимается соответственно коллективной ответственности нет.Интересно в КПК написано что вышестоящий прокурор может отменить незаконное решение нижестоящего.И тут же, в следующей статье УПК,написано что никто не вправе вмешиваться в процессуальную деятельность прокурорам е что хочу то и ворочу и никто мне не указ.В законе одни права и ни слова об ответственности, т е за какие вопросы несет персональную ответственность.Закон под Луценко, по специальности радио-электронщик,и написан.Юрику нравятся убийства.Кровь,пиар.Что то не ладится у него с коррупцией, хищениями,должностными преступлениями.Все прописано под интересы олигархов.


6.02.2018 21:10 Армен

Иуда Луценко! Все дела закрыл Енакиевского и его шелупонь!!! Луценко холуй Енакиевского!!!!


6.02.2018 21:39 Эта контора шо хошь переживет

Как тараканы. На них даже радиация и терминатор Юрик не действует.

А “теоретические” знания про объект, субъект, объективную и субъективную сторону преступления вааще по х…й, ваще никак.


6.02.2018 21:44 ГАЙДУКИ

когда не могут или не хотят обьяснить ЖАДНОСТЬ КОРРУПЦИЮ ВЗЯТОЧНИЧЕСТВО прикрываются словом ПОЛИТИКА ЮРЧИК ЛУЦЫК МаРиОнЕтка в руках БЕДРИКОВСКОГО КОНОНЕНКО И ВСЯКОЙ ПУЗАТОЙ МЕЛОЧИ ГДЕ НАБУ ГДЕ ХВАЛЕННЫЕ АМЕРИкАНЦЫ ПРАВИЛЬНО ВЕРНОЕ Х..ЙЛО БЕДРикА и лысого ЕВдоКИмоВА БОРЯ ИНДЫЧЕНКО


6.02.2018 21:45 ГАЙДУКИ

когда не могут или не хотят обьяснить ЖАДНОСТЬ КОРРУПЦИЮ ВЗЯТОЧНИЧЕСТВО прикрываются словом ПОЛИТИКА ЮРЧИК ЛУЦЫК МаРиОнЕтка в руках БЕДРИКОВСКОГО КОНОНЕНКО И ВСЯКОЙ ПУЗАТОЙ МЕЛОЧИ ГДЕ НАБУ ГДЕ ХВАЛЕННЫЕ АМЕРИкАНЦЫ ПРАВИЛЬНО ВЕРНОЕ Х..ЙЛО БЕДРикА и лысого ЕВдоКИмоВА БОРЯ ИНДЫЧЕНКО


6.02.2018 21:53 Бывший

Основателем академии прокуратуры есть Григорий Середа. Возле здания академии есть хороший, пока ещё пустующий, участок земли. Вот на этот участок Луцик положил глаз. Указание отказаться от этой земли и передать ее определенным людям уже эксректор Иван Присяжнюк отказался и вынужден уйти на пенсию. Югик среди действующих прокурорских дураков не нашёл, который подписал бы себе приговор, подписав отказ от земли и передачи ее людям Луценко. Менты другое дело. Там какой бы дурной не был приказ, его надо выполнять. Будем следить за этой золотой земелькой в центре Киева.


7.02.2018 1:39 Кот

Какая же Мразь этот Луценко! Картавая рваная дрянь, спившийся шизофреник!! Я не люблю Тимошеко, но Очень хочу , что бы она пришла и вставила этому Подонку по самые вырезанные, перед всей страной в Черниговской колонии , полипы. Ему, очень мало снять с должности. Пусть животное отвечает за все предательства, измены, беспредел, воровство, хамство…….. Перед народом ..


7.02.2018 4:18 будьте реалистами

СПлошная ОПГ правит страной.Отвечать должны и те кто разрабатывал закон и принимал,т как Югик на его основании со своей бандой действует получается законно.В 1937 г были такие законы и расстреливали тоже законно..Только Хрущев дал оценку не закону,а культу личности через 20 лет от событий.Реабилитацию начали через 50 лет.Мы избрали ОПГ и сколько лет будем ждать что кто то поднимет страну и законность в ней.Перестаньте избирать бандитов и выгоните нынешних. Их место на нарах.


7.02.2018 5:41 Гуляй поле

Призначення вуличного шарлотана на посаду Генерального прокурора , це плівок в обличчя украінців .


7.02.2018 11:17 Инсайт

Анекдот: Поймал охотник зайца, принес домой и говорит жене:”Поджарь пожалуйста его на сале”, а она говорит “Нету у нас сала”, он говорит “пождарь его на смальце”, а она говорит “нету у нас смальца”, он говорит “тогда поджарь его на сливочном масле”,- она говорит “нету у нас и масла”, тогда охотник говорит ну его на х….й этого зайца и выбросил его через окно. Заец убегая, бежит и тихонько говорит “Слава Украине… Героям Слава”, а по поводу докторов или кандидатов так Юра когда-то родил кандидата юридических наук в 2010 году так он просил у меня написать за него рапорт на отпуск, так как он дупля не отобьет — как его писать…. Слава Украине …..


7.02.2018 11:18 Инсайт

Анекдот: Поймал охотник зайца, принес домой и говорит жене:”Поджарь пожалуйста его на сале”, а она говорит “Нету у нас сала”, он говорит “пождарь его на смальце”, а она говорит “нету у нас смальца”, он говорит “тогда поджарь его на сливочном масле”,- она говорит “нету у нас и масла”, тогда охотник говорит ну его на х….й этого зайца и выбросил его через окно. Заец убегая, бежит и тихонько говорит “Слава Украине… Героям Слава”, а по поводу докторов или кандидатов так Юра когда-то родил кандидата юридических наук в 2010 году так он просил у меня написать за него рапорт на отпуск, так как он дупля не отобьет — как его писать…. Слава Украине …..


7.02.2018 11:40 Автандил Пипия

Ці прокуроські службовці ще не опанували такі важливі і такі потрібні навички: розслідування кримінальних справ щодо вигаданих осіб (заради показників), підкидання патронів та наркотиків (заради тих же показників), приховування від реєстрації тяжких злочинів, в т.ч. коли кримінальних трупів перетворюють на побутових, п…ти затриманих заради показів та грошів і багато чого іншого цікавого. цьому на прокурорському факультеті вас не навчать, але тепер все стало доступніше. знание в массы, деньги в кассы.


7.02.2018 16:19 казнить,нельзя помиловать

ну что падаль картавая:после ..мусорских подвигов.. ты попал на зону,но после гпушных-ты попадешь сразу на погост,так как ты мразь ..шел.. по смертях Майдана,а за это ответ по всей строгости….


7.02.2018 23:57 Ганьба прокуратурі!

Хто опанував,а хто не опанував.Той хто не опанував ,був наївним і хотів працювати дотримуючись законів сидить на мінімальній зарплатні без премій і доплат. Юр.Віт. анонсував підвищення заробітної плати для слухняних і покірних прокурорів,які виконають будь-яку незаконну вказівку керівника.Тому порада для кандидатів у місцеві прокурори: якщо у вас є хоть крапля совісті та порядності ,краще не витрачайте час .бо всеодно вас звідти приберуть будь-яким способом. Прокуратура для ти,хто вміє добре вилизати одне місце керівникові чи керівниці.Ганьба!


10.02.2018 14:07 Юґенд

Це “надбавка за виконання особо важливої роботи”, що Ви собі призволяєте, пане?!! Яке ще виконання незаконної вказівки керівника?


10.02.2018 14:09 лор

Це називається “Цінна вказівка керівника”


12.02.2018 17:50 НюаУ

Прекрасно переживет! В прокуратуре его после существенного повышения зарплат теперь очень уважают и любят! Он прокуроров вполне устраивает!


Комментировать