ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Бізнес на крові. Як поранених бойовиків “ДНР” зашивають німецькими голками

Контрабанда з території України на території, окуповані проросійськими сепаратистами, – історія не нова. Відомо, що колосальна кількість товарів промислового вжитку, запчастин для техніки та пального потрапляє до так званої “ДНР” прямісінько через фронт. А що стосується медицини? На пошту видання ІНФОРМАТОР прийшли документи, що розкривають злочинну схему, за якою на окупованих територіях реалізується медичне обладання на багатотисячні суми. Коли умовний «відпусник» Іван з-під Ростова отримує в живіт кулю українського солдата, якими нитками йому підшивають рани? Як вдалося дізнатися – німецькими. Компанія ТОВ «Біо Тест Мед» понад десять років представлена на ринку України і являється офіційним представником цілого ряду зарубіжних компаній, що спеціалізуються на продажі медичного обладнання. Основним постачальником є німецька компанія Sarstedt.

Приклад сертифікату відповідності товарів від Sarstedt, який підтверджує, що ТОВ «Біо Тест Мед» являється уповноваженим представником компанії на території України, а як виявилося і на території так званої “ДНР”.

 

Жариков Віталій, уродженець Горлівки та діючий директор ТОВ «Біо Тест Мед», центральний офіс компанії знаходиться у Києві.

 

Посвідчення Жарикова, де вказана посада директора.

Продаж здійснюється двома схемами.

Перша – напівлегальна На території України створюються компанії («Альфа Фарм», «Добрі ліки», окремі ФОПи), що знаходяться у Майорську, Бахмуті, Волновасі, Констянтинівці. ТОВ “Біо Тест Мед” надсилає їм товари офіційно, з відповідними документами, через компанію “Нова Пошта”.

 

Фото з акаунту ТОВ «Біо Тест Мед» на «Новій Пошті».

 

Приклад фото з акаунту ТОВ «Біо Тест Мед» на «Новій Пошті», який підтверджує легальні поставки у прифронтові міста.

Мова йде про постачання понад сорока кілограмів голок. Після відправки товарів до прифронтових міст, в хід йдуть так звані “челноки”.

Челноки” – це люди, що перетинають кордон з окупованою територію, переміщаючи контрабанду (недозволену кількість товарів).

Після того як медичне обладнання потрапляє до окупованого Донецька, офіційний співробітник ТОВ «Біо Тест Мед» Зубко Володимир здійснює реалізацію товарів на місцях, в Донецьку та інших районах окупованої території.
 

 

Список співробітників ТОВ «Біо Тест Мед», де Зубко Володимир вказаний в якості члена компанії.

Принагідно зазначити, що сам Зубко проживає виключно на окупованих територіях і з початку військової агресії Російської Федерації, жодного разу не відвідував територію України.
 

 

Офіційна накладна ТОВ «Біо Тест Мед», де вказано, що товари, які відвантажені для компаній «Альфа Фарм», «Добрі Ліки» та інших, мають кінцеву точку призначення у Донецьку.

Після реалізації товарів на окупованих територіях, готівка у рублях, за допомогою вже згаданих «челноків», потрапляє на територію України, де в обмінниках переводиться на гривню. Після цього гривню, нібито за продаж товарів у прифронтові міста, відбілюють через ФОПи.

Слабким місцем схеми лишаються масштаби поставок, адже сумнівно, що потреби Волновахи можуть збігатися з масштабами поставок, наприклад, у мільйонний Харків, що вказано у файлах поставок через «Нову Пошту». Згодом, вже білі кошти падають на рахунок ТОВ «Біо Тест Мед». Друга схема «чорна» Є банківські картки Жарикова Віталія та Пержан Анни. Остання являється дружиною Жарикова та громадянкою Російської Федерації. Отримала паспорт у невизнаному Придністров’ї.
 

Продукція з Німеччини потрапляє в Україну в якості офіційних закупівель, зі сплатою податків, та контрабанди у вигляді «рекламної продукції», еквівалент складає 6 одиниць товару на 4.

Згідно чинного законодавства, рекламна продукція заборонена до продажу і звільнена від оподаткування. Завдяки зв’язкам на митниці, ця проста схема дозволяє ввозити до 40% нелегальної продукції.

Так звана реклама ніде не враховується і одразу відправляється на Донецьк через «челноків»у Бахмуті, Майорську, Волновасі та Констянтинівці.

Після реалізації, гроші надходять в Україну і переводяться на картки Жарикова та Пержан рівними частинами до 10 тисяч гривень (наприклад, 9900, адже сума до 10 тисяч гривень не фіксується Нацбанком), таким чином за день можна сміливо перевести всі необхідні суми на різні картки.

Далі директор компанії Жариков переводить їх у готівку, після чого гроші знову потрапляють у банк і переводяться на рахунок ФОПу за нібито продаж продукції у прифронтових містах, таким чином фінанси легалізуються.

Схематично спрощенний процес продажу виглядає наступним чином, де “пробірки” умовна назва товарів:

 

Вищевказані схеми потребують серйонозної підтримки у силових структурах України, тому чекайте нової інформації. Розслідування триває.

Источник: https://informator.news/biznes-na-krovi-yak-poranenykh-bo-ovykiv-dnr-zashyvaiut-nimets-kymy-holkamy/

От редакции “ОРД”: По сведениям “ОРД”, “крышуют” эту весьма доходную тему сотрудники Департамента  контрразведки СБУ. Причем, сотрудники высокого ранга. Орел действительно не ловит “мух”, а кормится, превращаясь в шакала? Вопрос, почему эту деятельность “коллег” в упор не замечает военная прокуратура? Тоже “в теме и в доле”? И не становится ли все это все более похожим на фарс?

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

29.09.2018 17:41 Галина Яички

Третий майдан будет? Где кастрюлю покупать лучше?


29.09.2018 18:20 Илья Кива (настоящий)

Я наведу порядок в этом борделе “СБУ”! Я вычислю всех врагов Украины и отправлю их под трибунал! Галина Яичная, вы можете обратиться со своей проблемой ко мне в приёмную или написать свой вопрос мне в фейсбук fb.com/kivailya


29.09.2018 20:18 ФСБ

Вы проверьте у крымских сотрудников наличие паспортов РФ. мы им всем выдавали. Кто то отказывался но многие брали.


29.09.2018 21:23 Владийчук

Скрытые сепаратисты они закамуфлировались с 2014 года и они уже все в вышиванках, при должностях и все сидят под украинскими флагами , они конечно же за народ, берут взятки и воруют из бюджета , как завещало НКВД и ФСБ. как их тварей колорадских выявить вывести и уничтожить? ответ : Ищите их ПО ИХ ДЕЛАМ !!! Ищите и вводите за это статью — РАССТРЕЛ ибо тюрьмы переполните этими пророссийскими тварями. Иного выхода — просто НЕТ!


30.09.2018 1:37 Илья Кива (не оригинал)

Когда я стану президентом буду поставлять только итальянские медикаменты! Не позволю фашистам подсовывать брак


30.09.2018 13:36 про Вову Пукина и море

-вот смотри Вова-это море

-где море?

-ну вот же оно перед тобой,видишь волны какие большие

-волны вижу,но где же море?

-ну как где вот же оно перед тобой,смотри какое большое и чайки летают,а вон там видишь дельфины резвятся

-ты мне лапшу на уши не вешай,ты мне море покажи

-ну вот оно же перед тобой,ты можешь его рукой потрогать,потрогай и на вкус оно соленое-соленое

-ну попробовал,да соленое,но море то где?

окунают Вову головой в воду и держат минуту,затем отпускают

-теперь ты видишь море?

-нет, я же глаза закрывал


30.09.2018 18:01

Шановни, попиздели и спать, завтра вылизывать и подтирать за благодетелями — работать молча. Вова, сепаратисты, покемоны, квасдопилы… хата горит, а вы стишки и страшилки сочиняете.


30.09.2018 18:51 ИЛ-20 продолжение следует...

https://www.youtube.com/watch?v=1RpQ0V9rqaw Теперь пиз…дец всей рашистской авиации в Сирии.


30.09.2018 20:27 Клоуны из зомбоящика

https://www.youtube.com/watch?v=xfo8MMCMM2Q Зачем приглашать в студию безнадежно больных на голову и тем более показывать это “шоу” населению.


1.10.2018 20:02 Украинец

Между прочим что сделал за 4 года Порох для Украины — я знаю. А сделал он что мог и между прочим — немало !!!

А вот что сделали те ,кто только воровал, сидел все 4 года и не вякал или мешал Пороху или вообще ничего не делал, а тут вдруг возник, потому что выборы на носу???

Что сделали за 4 года юля, бойко, мураев, вилкул, рабинович ,медведчук , червоненко , шуфрич , тарута и прочая писдота рыговская, чтоб я по их делам -за них голосовал???

Я спрашиваю, что они сделали для Украины за 4 года, чтоб я с чистой совестью на выборах отдал свой голос именно за них ???

Перечислите мне достижения каждого из них или список их дел, только аргументированно и убедительно.


Комментировать