ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS ДСНС Одесса Федорчак Причины некомплекта пожарных

Чому в Одесі некомплект пожежних та рятівників?

З призначенням на посаду начальника ГУ ДСНС України в Одеській області генерала Федорчака В.В. шляхом внесення змін до штатного розкладу на посади начальника відділу кадрів було призначено Фадєєва А.О. та заступника начальника відділу кадрів Бурю О.К.
Обидва були звільнені з міліції: Фадєєв А.О. на пенсію, Буря О.К. не пройшов переатестацію при формуванні нової поліції. Причини звільнення з МВС обох — корупційні схеми, за якими ними було організовано вимагання грошей: за прийом на роботу, нарахування пенсій, переміщення по службі, присвоєння чергових звань, призначення на посади з підлеглих, колег. Співробітники міліції жартома називали Фадєєва А.О. – Ноутбук, оскільки за вирішення будь-якого питання він вимагав у них ноутбуки грошима, ціни на оргтехніку також були різні. На новому місці роботу було організовано без змін, тим паче вони мали особливе відношення генерала Федорчака В.В. - так Бурі О.К. з порушенням терміну, за якісь незрозумілі заслуги, або шляхом переведення на короткий час на посаду, що передбачає звання полковник, було присвоєне — подаровано звання полковник. З початку діяльності шляхом утворення важких психологічних умов було звільнено, переведено в інші підрозділи більшість кадровиків, які б могли перешкоджати кримінальній діяльності,- їх злочинний бізнес пішов вгору.
Наявний ріст некомплекту осіб рядового та начальницького складу у багатьох підрозділах м. Одеса : некомплект пожежних складає 30%, водіїв 50%, в районах області некомплект інспекторів 100%, начальників караулів 50%, заступників начальників частин 40%. Час від часу в багатьох підрозділах виникає ситуація, коли немає пожежних для несення служби в черговій зміні, або є пожежні та немає водіїв пожежних автомобілів. Пожежні не можуть вчасно піти у чергову відпустку, їх постійно примушують працювати не в режимі доба через три, а через добу, або доба через дві, що є порушенням законодавства. Професія пожежного та водія пожежних автомобілів складна і потребує навчання і стажування протягом 3-4 місяців, але для того, щоб тебе зарахували до лав ДСНС в Одеській області, потрібно погодження зазначених посадових осіб, а не професійні вміння. Якщо раніше для того, щоб прийняти на роботу пожежного, водія було потрібно 1-2 місяці часу( термін залежав від надання кандидатом на посаду довідок на спеціальні перевірки та інших документів), то зараз терміни сягають від 6 до 10 місяців, на офіцерські посади люди влаштовуються роками — без хабара, або дзвінка з верху влаштуватися неможливо. Таким чином згадані посадовці створили таке становище, а саме: — Завищені вимоги до оформлення справи кандидата на посаду, наявність помарки, помилки в автобіографії, погана ксерокопія, фото служить приводом для повернення на доопрацювання. - Вимагання документів, копій, яких немає у переліку документів на працевлаштування у системі ДСНС (характеристика з ЗСУ — деякі кандидати проходили службу 5-10 років тому, військові частини ,у яких вони служили, скорочені, звісно, що вони надають характеристику з останнього місця роботи, але цього чомусь мало, інформацію про колишніх членів родини кандидата, колишня дружина, батько, мати, які покинули кандидата, ще у дитинстві. Часто просто обличчя кандидата не сподобалось, або, коли людина змучена відмовами, починає доводити неправоту даних чиновників, так як більшість людей долає 200 і більше кілометрів, щоб привезти документи цим панам). Справа повертається і повертається на доопрацювання, потім, коли термін довідок закінчується , кандидат повторно платить за виготовлення цих документів. Ці дії приводять до того, що більша частина кандидатів не витримує очікування і знаходить роботу, інші дають хабара на ноутбук через начальників частин — по іншому влаштуватися зараз до ДСНС в Одеській області неможливо. Крім прийому на роботу дані посадовці допускають багато інших порушень :
— Постійні, скоріш за все, штучно створені втрачання документів на переміщення особового складу (рапортів, подань), справ кандидатів на посади. - Затримка присвоєнь чергових звань . - Незрозумілий порядок преміювання особового складу. - Невиконання графіку відпусток, затримка наказів про відпустки, оформлення відпускних документів. - Відправка співробітників до відряджень без належного оформлення документів — співробітники не можуть отримати гроші на відрядження та чекають на них місяцями. - Прийом на роботу, призначення на посади, присвоєння спеціальних звань людям без спеціальної освіти та досвіду роботи — відділи ГУ, ДПРЗ-6, АРЗСП. - Постійні безпідставні зміни під себе та керівництво штатного розкладу, так були розатестовані посади першого заступника начальника та заступника з питань запобігання надзвичайним ситуаціям, начальника відділу з питань кадрового забезпечення, відділу контрольно-аналітичного забезпечення, юридичного сектору та атестована посада начальника фінансового управління під своїх людей. Протягом останніх місяців знову атестовано посаду першого заступника начальника для того, щоб особа, яка зараз обіймає посаду, повторно вийшла на пенсію з новим окладом та отримувала підвищену пенсію в подальшому. Розатестовано посади начальника ЗДПО-6 для того, щоб людина, яка вийшла на пенсію, отримала пенсію, вихідні кошти та продовжила сидіти у зручному кріслі, отримуючи від держави і пенсію, і зарплату.
Розатестовано зараз посаду начальника Малиновського РВ, раніше начальника Білгород-Дністровського РВ. Прийом на роботу на атестовані посади вагітних жінок, більшість, за збігом, уродженки м. Кропивницький, доньки та невістки впливових посадовців, які і місяця не працювали , 6-7 місяців знаходились на лікарняному і після народження дитини, з усіма виплатами з бюджету, пішли у декретну відпустку. Фадєєв А.О. влаштував на роботу до головного управління двох дружини- теперішню і колишню, яких ніхто ніколи не бачив на робочому місці. Буря О.К. влаштував на роботу дружину на атестовану посаду до АРЗСП з присвоєнням спеціального звання, хоча у неї немає відповідної освіти, документи були підроблені. Вона теж дуже рідко відвідує місце служби. Кількість таких «мертвих душ» та осіб, які виконують роботу не за призначенням – як приклад ,начальники Київського та Суворовського райвідділів — особисті водії та порученці начальника ГУ та інші, у Одеському гарнізоні вже іде на сотні. А тим часом інші працівники та службовці змушені виконувати свою роботу та роботу даних осіб , отримуючи низьку заробітну платню з мінімальною премією, без надбавок за виконання додаткових обов’язків . Керівництво ДСНС України знає, але ніяк не реагує на звернення людей щодо ситуації, яка склалася . Дії даних осіб призводять до втрати державою значних коштів, як на утримання особового складу , так і від зростання збитків від надзвичайних ситуацій та пожеж, на які скоро нікому буде реагувати.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.10.2018 9:37 Шаланды полные фекалий

Доценко - ФАС!


12.10.2018 9:57 Новичёк

В Кировоград н**уй обратно коров пасти!!!


15.10.2018 13:42 кучер

до сраки эти статьи, приезжала проверка в сентябре и что?все заткнулись и молчали, перешерстили бухгалтерию, все чисто, суттевых порушень не встановлено. вот така хуйня малята


15.10.2018 23:20 Мясоїдівська

Так зараз всі перевірки проходять. УВБ хулє


16.10.2018 10:00 Сотрудник

Комиссии давно уехали, по ГУ и подразделениям все ОК о каких проверках речь?


16.10.2018 14:41 Небезразличный

Народ долбо..бы, без обид. Хоть кто то попытался этих пид.ров сдать или подставить. Хер. Все идут и несут и не только на ноутбуки. Народ не х.й молчать, давайте факты, а не анонимки строчите в Министерство и в интернет, и может тогда этих пидарас.в возьмут за жопу. А если нет то так и будете пиздяч.ть за себя и того парня без премий, отпусков и т.д.


16.10.2018 14:48 Безразличный

Небезразличный, а давай ты покажешь пример. И зачем в министерство и в интернет? Ты, что необразованный? Пишешь рапорт начальнику, о его беззаконии и одновременно подаешь заявление в полицию. Давай, герой, а мы будем за тебя болеть.


16.10.2018 16:32 Сотрудник

Не знаю но А.О Фадеев и А.К. Буря все время служебного общения с их прихода к нам могу сказать только положительное да требовательные да знающие кадровую работу поэтому не все это любят, ни одного пожарного принимал на службу в подразделение и никаких препятствий никогда не было, наоборот только помощь с их стороны.


16.10.2018 20:36 Богун

Сотруднику вали на х.. отсюда Федобот сладкий. Задолбали вы и ваш папа уже всех. Деньги и подарки требуете и берете за любые перемещения, назначения, зачёты устраиваете и проверки. Доводите подчиненных чтобы несли вам и вашему царьку.Обложили данью всех -татаро-монголы курят в стороне. Большая часть людей пришедших с царьком — дебилы и неудачники , которые ни хрена не могут кроме, как сосать и стучать, работают за них Одесситы. Грязь со всей Украины собралась за 3 года в Одессе. Рассказывают как нужно работать, сами покажите , как надо. Зато все льготы получить не забывают материалку на оздоровление и соцбыт,оплата за сьем жилья, премии. Короче идить у сраку))))


16.10.2018 22:26 лизоблюдам

кого из одесских реально за эти года повысили в должности, причем на серьезную, а сколько сброда и пенсионеров всех родов войск поприходило в главк и в саму Одессу?районы области их не интерессуют, мелковато для них, разве, что в ссылку проворовавшихся в свой карман, минуя феди праздника. вот то то. команду он собрал, притащил Грицака, и года не прошло, где Грицак?Фок теперь сраку лижет и за другими доедает, голодное создание без туфлей, но в носках, заборопересекающее. зам новый полная копия по фейсу сбоку да и по замашкам такое же. наполеоны синдромом не обделенные. один Крицкий смирился и пашет, вытягивает их хвосты на НС и пожарах, насколько его еще хватит?


16.10.2018 22:29 фокс

понравилось Акционерное Общество “Фадеев” ремонт и продажа ноутбуков


16.10.2018 22:29 фокс

понравилось Акционерное Общество “Фадеев” ремонт и продажа ноутбуков


17.10.2018 11:14 Небезразличный

Слишишь ты “сотрудник” хренов. О каком профессионализме ты говоришь? Или забыли как пожарных отпиздя*ших по смешанному увольняли на пенсию без права на пенсию, а?


23.10.2018 14:23 уккеен

заебали личный состав проверками построениями и тд а кадры ебанные -пока человек не кашлянет любыми предлогами в отказе


23.10.2018 14:23 уккеен

заебали личный состав проверками построениями и тд а кадры ебанные -пока человек не кашлянет любыми предлогами в отказе


Комментировать