ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Володимир Бойко: “Головна проблема Артема Сергійовича – у тому, що він дурень…”

Проблема директора НАБУ Артема Ситника полягає не в тому, що він хабарник, що жадібний до грошей і демонстративно плює на закони. Головна проблема Артема Сергійовича – у тому, що він дурень і не здатний прогнозувати наслідки своїх вчинків бодай на два кроки вперед.

Останній приклад: з’явились документи (мабуть, СБУ постаралась), що 1 серпня 2017 року директор НАБУ та його дружина продали земельну ділянку в окупованому Севастополі, яка їм належала на праві спільної сумісної власності, за 900 000 російських рублів (15 тис. доларів):

https://m.censor.net.ua/…/3…/krimska_oborudka_direktora_nabu

Зрозуміло, що ці кошти Ситник не зазначив у своїй декларації, оскільки, відповідно до п.4 ст. 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», набуття та припинення права власності на нерухоме майно, яке знаходиться на тимчасово окупованій території, здійснюється за межами тимчасово окупованої території відповідно до законодавства України. А подружжя Ситників продало землю безпосередньо в Севастополі за законами Російської Федерації зі сплатою мита до російського бюджету.

Таким чином, директор НАБУ скоїв корупційний злочин, відповідальність за який встановлена ст. 366-1 КК України – декларування недостовірної інформації. Не кажучи вже про улюблену в НАБУ статтю 368-2 КК України – незаконне збагачення, при цьому йдеться про частину 3-ю, позаяк Артем Сергійович обіймає особливо відповідальне становище.

Виникає запитання: на що сподівався Ситник, коли продавав землю в Севастополі, реєструючи договір купівлі-продажу в окупаційній адміністрації? Він же ж розумів, що не зможе задекларувати виручені від продажу гроші через їх явно незаконне походження. Очевидно, директор НАБУ розраховував на те, що про цю оборудку ніхто не довідається. – Боже, яка наївність…

А були б у Артема Сергійовича бодай дві клепки в голові, він би не став ганьбитись заради 15 тис. доларів – це, урешті-решт, лише 2 його офіційних місячних зарплатні. А скільки він отримує на кишеню ще з продажу справ – годі й казати. Тож на його місці розумна людина махнула б рукою на цю земельну ділянку й не стала б її взагалі продавати. Але розумних людей, як бачимо, на такі посади не призначають.

P.S.Як мені повідомила людина, що була сусідом Ситника в Севастополі, ціна на земельну ділянку занижена на порядок, бо «Міраж» – це суперелітне садове товариство з дуже високим навіть для Криму рівнем облаштування території. Ось за якими цінами там продають землю:

https://sevastopol.cian.ru/sale/suburban/192168521

 

Володимир Бойко

В тему:


29.10.18 20:30
 
 

Кримська оборудка директора НАБУ

Українські журналісти люблять додати в свої розслідування нерв, тому часто будують їх на антитезі — протиставленні контрастних явищ або образів. Схильність до застосування у прагматичній справі яскравих драматургічних засобів відрізняє нашу журналістику від західної. Західні журналісти апелюють до логіки читача або глядача, наші — до емоцій. Тому навіть очевидні, лінійні факти реальності в інтерпретації колег, як правило, набувають вигляду певного наративу. Саме звідси беруть свої витоки промовисті пасажі а-ля “у той час, коли на фронті гинули бійці, він відпочивав” або “коли хворі вмирали через брак ліків, вона постила у фейсбук меми”, і насправді це не так вже й погано, але все-таки трохи маніпулятивно. Наша розслідувальна журналістика в першу чергу не інформує, а моралізаторствує, хоча хто в нашому суспільстві цього не робить. Я і сам не святий, але цього разу, з огляду на специфіку фактів і особи фігурантів, уникатиму суб’єктивізму і буду максимально неупередженим.

В цьому тексті йдеться про те, як сім’я директора НАБУ Артема Ситника здійснила майнову оборудку на території окупованого Криму. Як і домовлялися, я викладаю факти, а висновки ви робите самостійно.

Отже, в 2015 році Ганна Ситник, дружина Артема Ситника, дає оголошення на сайті про продаж земельної ділянки площею 0,0416 га, розташованої за адресою: м. Севастополь, Нахімовський район, садівниче товариство «Міраж», №Б-35. Цю ділянку Ганна Ситник придбала 12 серпня 2013 року за 94 300 грн (договор купівлі-продажу №1-525, зареєстрований 5-ю Севастопольською державною нотаріальною конторою).

 

28 лютого 2015 року пані Ситник дає доручення на право відчуження майна громадянці РФ Небивайловій О.А.  (паспорт 4614469910, виданий Федеральною міграційною службою 7 травня 2014 року). Того ж дня Артем Ситник, який, якщо вірити офіційному сайту НАБУ, ще в січні 2015 року, в зв”язку з відсутністю істотних позитивних зрушень у сфері боротьби з корупцією прийняв рішення взяти участь в конкурсі на зайняття посади Директора антикорупційного бюро України, дав своїй дружині згоду на відчуження зазначеної ділянки. 

1 серпня 2017 року реєстраційними органами окупаційної влади РФ  в м. Севастополь зареєстровано право власності Ситник Ганни Миколаївни на земельну ділянку площею 0,0416 га, розташовану за адресою: м. Севастополь, Нахімовський район, садівниче товариство «Міраж», №Б-35. Того ж дня Небивайлова О.А., діючи від імені Ситник Г.М., на тимчасово окупованій території міста Севастополь здійснює продаж цієї ділянки громадянину РФ Пилову А.В.  (паспорт 4514662140, виданий Федеральною міграційною службою 19 квітня 2014 року) за 900 000 російських рублів (~$ 14 984,2 за курсом Центробанку РФ станом на 01.08.2017), з яких 6 600 російських рублів сплачено до російського бюджету у вигляді мита. Завіряє договір купівлі-продажу севастопольський нотаріус Руденко Е.О.

 

Відповідно до п.4 ст. 11 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, набуття та припинення права власності на нерухоме майно, яке знаходиться на тимчасово окупованій території, здійснюється відповідно до законодавства України за межами тимчасово окупованої території, тобо набуття громадянкою України Ганною Ситник права власності на земельну ділянку на окупованій території і за російським законодавством є прямим порушенням цієї норми.

В декларації директора НАБУ Артема Ситника за 2017 рік не відображено відчуження земельної ділянки його дружиною, що може свідчити про наявність в його діях злочину, передбаченого ст.366-1 КК України, тобто декларування недостовірної інформації.

Зараз — просто ідеальний момент для моралі. Мовляв, поки люди гинули на фронті, хтось продавав майно на окупованій території за законами окупанта, ще й власною копійчиною його підтримував, і чому, наприклад, моя сім’я на відміну від сім’ї директора НАБУ не може продати своє майно на окупованій території etc. Але я не камлатиму, адже ми домовились: висновки ви робите самостійно. 

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

30.10.2018 6:55 Интересуюсь

Все предельно понятно под выборы еще не то говно нароют. Но вот вопрос — почему кости моете только шоколадному, всяким там Грицакам, Семочкам, Ситникам и т.п.? Где материалы на черножопого? Неужели кроме рюкзаков предъявить нечего?


30.10.2018 8:07 Обыватель

Главная проблема в том, что в дурдоме власть захватили пациенты! И как бы всем понятно, что происходит абсурд, и как-бы не сложно дуриков опять загнать в клетки, но идиоты уже поверили, что они у руля будут вечно и теперь это стало их кредо. Теперь зазеркалье рулит страной. Все перевернули с ног на голову. Теперь весь народ стал пациентами, а дурики лечат. Беда ведь не в том, что Ситник дурак. У нас дураков 96% населения. Беда в том что дурак у власти. А это значит, что дурики и себя погубят (и хрен бы с ними), и страну похоронят, пока мы с диванов наблюдать будем, и даже в слух бояться произнести слово дурак. Они же себя такими не считают. И нам не позволят так даже думать. Мы же с ними местами поменялись, значит мы и есть дурни. Ибо только дурни могут платить деньги государству, которого нет. Ибо только дурни ждут выборов, чтобы поменять рожи у корыта, а не устройство страны. Ибо только дурни радуются елочной мишуре и за неё дерутся. Вместо снижения тарифов — грызутся между собой за субсидии, вместо изгнания попов из власти — гоняются за каким-то Томасом, вместо замены мера — устанавливают бойлер… Так кто дурни у нас в стране, господин-товарищ Бойко?


30.10.2018 9:03 ГОЛОСОВАТЬ НУЖНО ЗА ТИМОШЕНКО, т.е. ЗА РОССИЙСЕИЙ ГАЗ И ПУТИНА.

Голосуйте за меня за Юлию Владимировну Тимошенко. Я верну вам вклады СССР, сделаю дешевый газ и договорюсь с Путиным. Я спасу!


30.10.2018 9:12 Тимошенко Юлия Владимировна

Мы прозрели за 5 ть лет! Путин введи и спаси Украину! Дай нам дешевый газ и ракеты против хунты и НАТО! Голосуйте за меня я спасу!


30.10.2018 9:20 Вся правоохоронна діяльність зійшла на г

http://www.ukrpress.info/2018/10/30/konstantin-geyko-bender-v-pogonah/


30.10.2018 9:42 Все куда проще.

Все куда проще у путина порошенко сытника кернеса одна национальность на всех и на три буквы.


30.10.2018 9:44 добкін-молодший

все що зроблено жидвою від вальцманів авакянів гріцаків є просто осередками сбору коштів від таких же крадіїв та хабарників набу сап антимонополісти і так далі довірою у них є грощі і левову частину яких крадуть зі скарбниці через тендери ооо пат фонди -жид гендляр трактирник наркодилер збочинець -нікуди не зникав а просто брехнею оманою грошима захопили владу и грабують та знищують Україну та українців у будь який спосіб і головним для них є знищення дітей розбещення молоді їм потрібні дурні п*яні вколоті накурені і свідоцтво тому події в Києві де вже дійшло до вимог дозволити канабіс маруіхуану -переписати всіх “курців” і лишити водійських посвідчень керівних посад закордонних паспортів поставити на облік як наркоманів щоб потвори не паплюжили країну бо де ви бачили “розумного” наріка який живе щоб вколотися та “пихнути”-амий дієвий засіб- знищити цю бидлоеліту яка сприяє та насаджує це-Слава Націі


30.10.2018 10:00 Обналичим и поставим любой товар без ограничений

Адрес : Киев , Владимирская 4, работаем под крышей СБУ, Грановского, Кацубы и Б’амбизова.

Партия Видродженя!

10% ниже нет, гарантия 100%

вход со стороны десятинного переулка


30.10.2018 10:10 Порохобот

Значит так. У Сытника была земля в Крыму? Как видно, была. Он с женой решил ее продать? Как видно, решил. И продал. А вот тут вопрос: как он должен был оформлять продажу? Естественно по законодательству Украины в легальных нотариальных органах Украины. Но поскольку оккупанты отказываются признать свои оккупационные органы нелегитимными, они естественно не признали бы правомочность купли-продажи, оформленной легальным украинским нотариусом. Исходя из этого, Сытник с женой, помимо оформления продажи земли у легального украинского нотариуса (с оплатой всех платежей, в т.ч. налога с продажи в бюджет Украины) был вынужден ее еще “оформить” также у ихнего оккупационного “нотариуса”. Естественно оккупант потребовал с Сытника тех или иных выплат (российская “госпошлина”, оплата услуг нелегитимного российского “нотариуса”, возможно нелегитимный “налог” с продажи — в бюджет РФ). Таким образом Сытник вынужден был бы заплатить вдвойне: легально — в украинский бюджет и вынужденно — в оккупационный “бюджет”. Но это издержки оккупации. Сытник имеет право предъявить стране-агрессору иск о возмещении незаконно взысканных с него сумм. Однако если Сытник не оформил продажу в легитимных нотариальных органах Украины, он должен считаться нарушителем закона. Теперь что касается занижения цены на землю. Фиг его знает. Сумма продажи и так не маленькая. Занижают — это когда указывают, что земля была продана за 1000 оккупационных рублей. Но, повторюсь, фиг его знает. Вы, всякие там Бойки и прочие провокаторы “от письма” сами за какие цены свои квартиры продаете? А машины за сколько толкаете? В договорах купли-продажи указываете, что за 5000 грн. продали машину и квартиру? А ездите вы на каких номерах? На легальных украинских? Или на сраных “евробляхах”, чтобы за растаможку не платить? Денег на растаможку машины нет? А как же вы на ней ездите, если бензин такой дорогой? Или на бензин хватает мотаться по городу целыми днями? Так вот, провокаторы, сначала на себя в зеркало посмотрите внимательно и ужаснитесь, какая отвратительная подлая паскудная дебильная рожа на вас оттуда смотрит.


30.10.2018 10:10 Порохобот

Значит так. У Сытника была земля в Крыму? Как видно, была. Он с женой решил ее продать? Как видно, решил. И продал. А вот тут вопрос: как он должен был оформлять продажу? Естественно по законодательству Украины в легальных нотариальных органах Украины. Но поскольку оккупанты отказываются признать свои оккупационные органы нелегитимными, они естественно не признали бы правомочность купли-продажи, оформленной легальным украинским нотариусом. Исходя из этого, Сытник с женой, помимо оформления продажи земли у легального украинского нотариуса (с оплатой всех платежей, в т.ч. налога с продажи в бюджет Украины) был вынужден ее еще “оформить” также у ихнего оккупационного “нотариуса”. Естественно оккупант потребовал с Сытника тех или иных выплат (российская “госпошлина”, оплата услуг нелегитимного российского “нотариуса”, возможно нелегитимный “налог” с продажи — в бюджет РФ). Таким образом Сытник вынужден был бы заплатить вдвойне: легально — в украинский бюджет и вынужденно — в оккупационный “бюджет”. Но это издержки оккупации. Сытник имеет право предъявить стране-агрессору иск о возмещении незаконно взысканных с него сумм. Однако если Сытник не оформил продажу в легитимных нотариальных органах Украины, он должен считаться нарушителем закона. Теперь что касается занижения цены на землю. Фиг его знает. Сумма продажи и так не маленькая. Занижают — это когда указывают, что земля была продана за 1000 оккупационных рублей. Но, повторюсь, фиг его знает. Вы, всякие там Бойки и прочие провокаторы “от письма” сами за какие цены свои квартиры продаете? А машины за сколько толкаете? В договорах купли-продажи указываете, что за 5000 грн. продали машину и квартиру? А ездите вы на каких номерах? На легальных украинских? Или на сраных “евробляхах”, чтобы за растаможку не платить? Денег на растаможку машины нет? А как же вы на ней ездите, если бензин такой дорогой? Или на бензин хватает мотаться по городу целыми днями? Так вот, провокаторы, сначала на себя в зеркало посмотрите внимательно и ужаснитесь, какая отвратительная подлая паскудная дебильная рожа на вас оттуда смотрит.


30.10.2018 10:11 Порохобот

Значит так. У Сытника была земля в Крыму? Как видно, была. Он с женой решил ее продать? Как видно, решил. И продал. А вот тут вопрос: как он должен был оформлять продажу? Естественно по законодательству Украины в легальных нотариальных органах Украины. Но поскольку оккупанты отказываются признать свои оккупационные органы нелегитимными, они естественно не признали бы правомочность купли-продажи, оформленной легальным украинским нотариусом. Исходя из этого, Сытник с женой, помимо оформления продажи земли у легального украинского нотариуса (с оплатой всех платежей, в т.ч. налога с продажи в бюджет Украины) был вынужден ее еще “оформить” также у ихнего оккупационного “нотариуса”. Естественно оккупант потребовал с Сытника тех или иных выплат (российская “госпошлина”, оплата услуг нелегитимного российского “нотариуса”, возможно нелегитимный “налог” с продажи — в бюджет РФ). Таким образом Сытник вынужден был бы заплатить вдвойне: легально — в украинский бюджет и вынужденно — в оккупационный “бюджет”. Но это издержки оккупации. Сытник имеет право предъявить стране-агрессору иск о возмещении незаконно взысканных с него сумм. Однако если Сытник не оформил продажу в легитимных нотариальных органах Украины, он должен считаться нарушителем закона. Теперь что касается занижения цены на землю. Фиг его знает. Сумма продажи и так не маленькая. Занижают — это когда указывают, что земля была продана за 1000 оккупационных рублей. Но, повторюсь, фиг его знает. Вы, всякие там Бойки и прочие провокаторы “от письма” сами за какие цены свои квартиры продаете? А машины за сколько толкаете? В договорах купли-продажи указываете, что за 5000 грн. продали машину и квартиру? А ездите вы на каких номерах? На легальных украинских? Или на сраных “евробляхах”, чтобы за растаможку не платить? Денег на растаможку машины нет? А как же вы на ней ездите, если бензин такой дорогой? Или на бензин хватает мотаться по городу целыми днями? Так вот, провокаторы, сначала на себя в зеркало посмотрите внимательно и ужаснитесь, какая отвратительная подлая паскудная дебильная рожа на вас оттуда смотрит.


30.10.2018 10:43 Илья Кива

Я спасу Украину! Я померюсь с Россией! Пока Порошенко будет президентом-война не закончится!


30.10.2018 11:23 цілком таємно

Оцей БойЧКо — сам з Донецька, колишній підліглий відомого діяча ДНР Хрякова…ООСь воно як!


30.10.2018 11:42 Порохобот

Извиняюсь, что трижды мой коммент здесь появился — это видать слегка подглюкнул интернет.


30.10.2018 13:11 Дауну-мусорку от Порохобота

Верховный Суд не признавал евробляхи законными. Он закрыл дело по причине того, что таможня не ту статью вменила евробляхеру. И на этот счет Верховный Суд дал разъяснение, что евробляхера надо было привлекать не по ч.2 ст. 469, а по другой статье — ст. 485 Таможенного кодекса. Но по этой другой статье на тот момент уже вышел срок привлечения к ответственности. Поэтому евробляхер по этому делу вышел сухим из воды. Читать об этом здесь: https://uazmi.net/news/post/gD2yGi132pnMb0PypOh9No


30.10.2018 13:11 Мусорку

Может есть ссылка на реесть судебных решений, где верховный суд признал законным передвижение на бляхах?)) А если вы о недавно появившемся в прессе решении, которым штраф отменили, то там совсем о доугом речь идет


30.10.2018 13:13 Дауну-мусорку от Порохобота

Верховный Суд не признавал евробляхи законными. Он закрыл дело по причине того, что таможня не ту статью вменила евробляхеру. И на этот счет Верховный Суд дал разъяснение, что евробляхера надо было привлекать не по ч.2 ст. 469, а по другой статье — ст. 485 Таможенного кодекса. Но по этой другой статье на тот момент уже вышел срок привлечения к ответственности. Поэтому евробляхер по этому делу вышел сухим из воды. Читать об этом здесь: https://uazmi.net/news/post/gD2yGi132pnMb0PypOh9No


30.10.2018 13:14 Дауну-мусорку от порохобота

Верховный Суд не признавал евробляхи законными. Он закрыл дело по причине того, что таможня не ту статью вменила евробляхеру. И на этот счет Верховный Суд дал разъяснение, что евробляхера надо было привлекать не по ч.2 ст. 469, а по другой статье — ст. 485 Таможенного кодекса. Но по этой другой статье на тот момент уже вышел срок привлечения к ответственности. Поэтому евробляхер по этому делу вышел сухим из воды. Читать об этом здесь: https://uazmi.net/news/post/gD2yGi132pnMb0PypOh9No


30.10.2018 13:35 ладно, так и быть, поставим вопрос по другому

КТО ХОЧЕТ НА МЕСТО СЫТНИКА?

Господа форумчеги, кто из вас готов занять должность рук. НАБУ ?


30.10.2018 14:17 Обыватель

То есть вы признаете дуриков у власти? То есть переворота не было? И теперь по Вашему надо занять место старшего дурака у новой кормушки вместо Сытника? Вы или пациент дурдома, или наивный до дурости. Что собственно одно и тоже. Без изменения социального строя, без изменения государственного устройства смена рыл у корыта — мышиная возня. Надо убирать корыто, а не рыла возле него. Власти как раз и выгодно сегодня вести дискуссию о смене рыл, а не о смене устройства. Сегодня кого бы то и куда бы не поставили, завтра получится сегодняшняя власть.


Комментировать