ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Незаконний наказ міністра оборони Гриценка: 12 тисяч сімей військовослужбовців не отримали житло

Незаконний наказ міністра оборони Гриценка: 12 тисяч сімей військовослужбовців не отримали житло
Нові факти, пов’язані з корупційними зловживаннями під час відчуження майна та земельних ділянок у Міністерстві оборони України оприлюднили сьогодні під час прес-конференції «Незаконний наказ міністра позбавив можливості отримати житло понад 12 тисяч сімей військовослужбовців» представники громадських організацій.

За твердженнями активістів, в результаті зловживань, постраждало 50 тисяч українців, а держава зазнала величезних збитків, які оцінюються в майже 50 млн. доларів США. 

Зокрема, як повідомив журналіст, підполковник запасу Олександр Холява, колишнім міністром оборони Анатолієм Гриценком у 2005 році було підписано протизаконний наказ №556, який дав старт корупційній оборудці, завдяки якій із володіння військового відомства було фактично вкрадено понад 20 млн дол. США, що мали б використовуватись на будівництво та купівлю житла безквартирним військовослужбовцям.

 

 
Андреев
 
 

 

- У ході розслідування діяльності Державного підприємства «Інвестжитло» до нас потрапили документи, які свідчать про безпосередню причетність міністра Гриценка до оборудок із майном. По-перше, посадовець не мав права без згоди Кабміну передавати вивільнені військові об’єкти з подальшим відчуженням. По-друге, ця оборудка є нічим іншим, як прихованим продажем земельних ділянок, що завдало державі економічних збитків. За висновком Аудиторського звіту від 17.07.2015р. про результати внутрішнього аудиту ДП «Інвестжитло», мінборони тільки за ці об’єкти, враховуючи ринкову вартість землі, не доотримало майже 50 млн дол. США. А такі «розпродажі» у ті часи проводились по всій країні, — заявив журналіст.

За словами спікера, у подальшому за позовом ГПУ до міністра, цей наказ було скасовано, що підтверджено і рішенням Вищого адміністративного суду України. Тобто, було доведено протизаконне рішення міністра, яке призвело до великих втрат, а от відповідальності за такі дії він не поніс.

 

 
Андреев
 
 

 

Як зазначив голова Громадської організації «Рада трудових колективів України Андрій Нечаєв, про усі отримані факти протизаконної діяльності міністра Гриценка були викладені у заяві до Генеральної прокуратури України.

- Ми вимагаємо у правоохоронців надати правову оцінку діяльності Гриценка на посту міністра, коли масово розпродавалось майно міноборони. Я запитую у Луценка: чому пан Гриценко, натворивши таких справ, досі не сидить у тюрмі, — зазначив Андрій Нечаєв.

- Якщо людина впродовж приймає такі протизаконні рішення, то сьогодні він має повернути кожній родині військовослужбовців вкрадене у них житло, — зазначив голова Громадської організації «Захист і допомога» Андрій Пелюховський.

Олег Бойко

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

6.11.2018 0:17 Порохшенко

Так целенаправленно на этом сайте мочат Гриценка, неужели испугались ? Ну получается что главный враг .


6.11.2018 0:18 Читач

Перед выборами вдруг вспомнили! Нет, это не связано с выборами. Это просто так случайно получилось. Это не потому, что Гриценко один из лидеров. Это просто справедливость.


6.11.2018 0:19 Читач

Перед выборами вдруг вспомнили! Нет, это не связано с выборами. Это просто так случайно получилось. Это не потому, что Гриценко один из лидеров. Это просто справедливость.


6.11.2018 2:51 777

А часовню тоже Гриценко развалил?


6.11.2018 4:41 Человек

На фоне Вальцманов ангел божий.


6.11.2018 7:13 Нач. Кев харькова

Гриценко совсем не в этом виноват, а в том что придумал служебное жилье. И теперь вместо того что бы давать квартиры по очереди тем кто прослужил больше и таким образом ликвидировать квартирную очередь, карманные жилищные комиссии полученные на гарнизоны квартиры делают служебными. А служебное жилье распределяет уже не жилищная комиссия, а командиры частей, и тем кто по их мнению определяет боеготовность. Вот командиры частей и нач.гарнизонов дают его своим приближенным или продают за взятки тем кто заплатит. Например в Харькове так.


6.11.2018 7:15 Ігор

Аудіт майский, а наказ вересневий… Ви що всіх за дебілів маєте?


6.11.2018 8:48 Ігору

Наказ від 19.09.2005 року, аудит проведений у звіті за 17.07.2015 року. Тобто через десять років. Все правильно з датами.


6.11.2018 10:44 Обналичим и поставим любой товар без ограничений

Адрес : Киев , Владимирская 4, работаем под крышей СБУ, Грановского, Кацубы и Б’амбизова.

Партия Видродженя!

10% возможно ниже, гарантия 100% .

вход со стороны десятинного переулка.

доставка нала по адресу заказчика.

Товар легализуем любой даже акцизный


6.11.2018 10:46 Киянин

Мафія боїться Гриценка. Був би на нього компромат, вже давно втопили б. Не сидів, не крав, офшорів не має. Не бреше. Це не людина мафії. З кацапами жодних стосунків. Гебістського минулого не має. Одним словом, для нинішньої олігархічної влади ворог.


6.11.2018 11:15 Чорний ворон

Маланці заметушились . Мабуть скоро ” вибори ” . Посада смотрящего ” президента ” жебрацькій краіні не потрібна. Іі треба ліквідувати . Украінці утримують зайве маланське корито.


6.11.2018 15:31 Старый служака

Підтримую Киянина, йде повна заказуха про Степанича.


6.11.2018 18:24 Розвалил армию, розвалю и Украину

Гриценка можно охарактеризовать как руководителя так — польза сомнительная, а вред очевиден.


6.11.2018 18:24 гпу

а чого не посадили -значить брешуть вальцмани


6.11.2018 18:55 ОПЕР.

Хто підкинув ГРОШЕНЯТ? Правяча ЖОПОЛІЦІЯ, чи швидше за все ЛЮЛЯ ШАЛАВА. ДИБІЛИ, якщо це, була б ПРАВДА, то вже сидів би. Вас, ПІДА—СІВ (“громадських організацій” за гроші), вже скільки РОЗВЕЛОСЬ, що немає кого на Х– послати, ПРОПЛАЧЕНІ НІЩЕЗБРОДИ.


6.11.2018 19:36 пять копеек

только Гриценка грязно мочит аудитория попугая кеши, воны и реваншистов


6.11.2018 20:08 я его знаю

документы, которые подписывает Министр Обороны , выглядят не так. может Гриценко и с Тупое Насекомоеми в носу, но на ЭТУ туфту можно купить только мусоров с образованием в виде 3-месячных ментовских курсов для дыбилов и в армии не служивших. а жаль. в былые времена — без армии тока в стукачи к участковому.


8.11.2018 14:12 Мусорок

Играю на кожаной флейте, ебусь в шоколадный глаз. Обращаться в камеру 212 к Мусорку-петушку под шконку.


9.11.2018 0:49 мурка

Осужденный по делу о гибели украинских военных в сбитом боевиками самолете Ил-76 генерал-майор Виктор Назаров получил квартиру от Министерства обороны Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Inforesist, об этом свидетельствует электронная декларация военнослужащего.

В документе указано, что 17 июля 2018 года Назаров получил от квартирно-эксплуатационного управления Министерства обороны права на квартиру в Киеве площадью 60,7 квадратных метров.

Кроме того, в декларации жены Назарова, которая является членом Высшей квалификационной комиссии судей, указано, что осенью этого года она приобрела Mitsubishi Outlander 2018 года выпуска. Что на это скажут господа громадськои организации? Справедливо?


Комментировать