ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Для кого Війна, а для сумського Мера — Рідна Матерь

Як стало відомо з достовірних джерел Харківське територіальне управління Рахункової палати протягом жовтня-листопада місяця втановило джерела незаконного збагачення сумських функціонерів за рахунок використання грошей Державного Фонду Регіонального Розвитку(ДФРР) у м. Суми. За результатами перевірки низки объєктів встановлено ствйкі корупційні зловживання при здійсненні робіт по Реконструкції міського колектора. Так із суми в 8,5 млн гривень, які надійшли з державного бюджету, збитки, встановлені аудиторами та незалежними експертами становлять два с половиною міліони гривень. Так департамент інфраструктури міста Суми, який власне був виконавцем робіт примудрився  включити в заключний акт роботи, яких насправді не було. А саме:
Використання піску майже 2850 куб.м на суму 1млн.200тис грн, 
Закупівля неіснуючих 145-ти метрів труб на суму 310 тис. грн,
Неіснуючі бетонні лотки на суму 145 тис. грн
Використання помпи на 880 тис. грн. З помпою взагалі відбувалася містика — вона качала воду три місяці до того, як офіційно була закуплена через тендерну процедуру та приїхала на місце робіт по реконструкції колектора!
Внаслідок злочинної діяльності особистого ставленика мера Олександра Лисенко Яременко Г.І., місцеві жителі отримали пропускну здатність колектора, яка зменшилася в 1,5(!) рази. І це при тому, що Суми і до цього мали дуже великі проблеми з каналізаційними відходами, та періодично окуналися в нечистоти. Аудитори також виявили кричуще порушення гарантійних термінів на виконаний обсяг робіт (2-а роки), в той час як українське законодавство чітко встановлює 10-ть(!) років гарантійного обслуговування міського колектора при виконаних роботах. Сподіваємось, що Генеральна прокуратура, а саме туди мають бути спрямовані матеріали аудиту Рахункової палати об’єктивно підійде до питання управління містом посадовцями які представляють БЮТ та поверне кошти Державного бюджету, а горе ділки, які під час військового стану дозволяють собі набивати кармани за рахунок простих сумчан, на чолі з Горе-Мером м. Суми, по сумістецву очильником сумського БЮТ — Олексанром  Лисенко, будуть притягнені до відповідальності.
Від Генерального прокурора Украіни Юрія Вітальовича Луценка залежить чи плаватимуть Суми у …лайні?
Варто підкреслити, що подібного роду зловживання в областному центрі на відстані 100 км від кордону з Росіею попахує співробітництвом з агресором!
Наступноі публікаціі ми поінформуємо громадян Украіни про те, як трикутниик БЮТивців Шилових грабує сумчан, і чому то вігідно губернатору сумщини Миколі Клочку та керівникам правоохоронних органів сумськоі області.
 
Зоя Брошкіна, для “ОРД”

 

 
Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

28.11.2018 17:35 Дядя

Ну так к стенке этого злодюгу по законам военного времени!


28.11.2018 17:39 Помните !

Помните!Бютовцы и ляшковцы сейчас очень опасны -и судя по последним событиям , я понял что путин им много пообещал если они снова свой народ наебут и дорвутся до госкорыт, это -закамфлированные сепаратисты, пособники распавшихся жоппоблоков. А Сумы — наполовину сепарский город.


28.11.2018 19:01 сиделец

ну и валите козла с подельниками или слабо?-пусть люди валят если мусора в жопе


28.11.2018 19:48 Бачурин Григорий идет в тюрьму

www.youtube.com/watch?v=OnWjzmhzACY


28.11.2018 20:30 Порошенко Петр

Я пройду на второй срок!


28.11.2018 21:00 4 раза прокурор Пихун

Чиновники в Европе, дайте нам 100 миллиардов, мы купим танки и ракеты!


28.11.2018 21:31 Порошенко Петр

Не я пройду на второй срок, а меня люди выберут! Потому что остальные не лидеры, а путиным купленные п.деры!


28.11.2018 22:17 Илья Кива

Я буду президентом! Барыга сядет в тюрьму! Даю слово офицера!


29.11.2018 11:57 сумчане

Шиловы находятся под защитой прокурора Сумской области Матвийчука . Младший сын Шилова заместитель и близкий друг руководителя Ахтырской местной прокуратуры Слабуновой ю. Известен ,как беспредельщик и взяточник.


1.12.2018 19:13 Горова Елла , прастит утка по виклику

www.youtube.com/watch?v=OnWjzmhzACY


3.12.2018 20:05 Небайдужий

Всім відомо, що Володимир Бедриківський прийшовши до ГПУ призначив на усі керівні посади наближених до нього осіб. Але не всім відомо, що ці «наближені» до В.Бедриківського прокурори зовсім не з’являються на роботі, та користуючись підтримкою останнього, вирішують особисті питання у робочий час. В той час, коли більшість прокурорів Управління нагляду за додержанням законів органами ДФС сумлінно виконують свої службові обов’язки, приділяючи роботі навіть свій особистий час, «харківські орли» В.Бедриківського – Олексій Пономарьов та Олексій Мицай склали для себе дуже «розкішний» режим роботи, з’являючись об 11 годині та залишаючи робочі місця о 17 годині. В цей же проміжок часу, останні встигають вирішувати дуже багато особистих питань поза приміщенням ГПУ. Крім цього, Пономарьов та Мицай не забувають кожні вихідні відвідувати свої родини у м. Харків, виїжджаючи з роботи у п’ятницю з 13 годин, фактично прогулюючи пів робочого дня. Де реакція на вищезазначені прогули з боку їх безпосередніх керівників Володимира Бедриківського та Юрія Луценка? Адже своїми діями О.Пономарьов та О.Мицай фактично щороку наносять збитки державі, яка виплачує їм немале грошове забезпечення у розмірі понад 500 тис. грн. кожному. От, якби у останніх не було такої підтримки з боку В.Бедриківського – то отримали вони «по повній» дисциплінарне стягнення у вигляді зауваження, догани, або навіть звільнення.


3.12.2018 20:22 123

на фото кощей бессмертный ?


27.12.2018 15:48 костур

мои любимые герои вездеходы


Комментировать