ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Зі святом Вас, Юрію Віталійовичу!

Вже третій рік поспіль українські прокурори зустрічають своє професійне свято з радісною думкою, що щаслива доля нагородила їх можливістю працювати під орудою такого видатного фахівця в галузі права, як Юрій Луценко.

Навіть я, який досі не написав жодного доброго слова про жодного прокурора, і то днями був змушений визнати беззастережні заслуги Юрія Віталійовича перед правничою якщо не теорією, то, принаймні, практикою. На запитання журналіста кого б я бачив на посаді генерального прокурора після президентських виборів 2019 року, я відповів, що якби за гріхи моїх батьків я був би обраний президентом України, то призначив би генеральним прокурором тільки Юрія Віталійовича – принаймні, на перші півроку.

Будучи найдосвідченішою крисою в команді Порошенка, Луценко вже зараз готується здати свого патрона з потрухами. І можна не сумніватись, що як тільки закриються виборчі дільниці, Юрій Віталійович стрімголов кинеться до переможця президентських перегонів (а ним, скоріш за все, буде Ігор Валерійович Коломойський, точніше – один з його кандидатів) з компроматом на Порошенка та пропозицією порвати Петра Олексійовича як мавпа газету.

І тут треба віддати належне Луценкові: хто-хто, а він достеменно знає, як Порошенко разом з Григоришиним продавав у 2015 році електроенергію в окупований Крим за 15% відкату; як найняв найвідомішого українського шахрая Костю Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) блокувати непідконтрольні району Донбасу, щоби зупинити належні Ахметову енергетичні та вугільні підприємства й передати їх Курченку; як нагороджував орденами бойовиків ДНР; як через Семочка передав 2 млн. доларів своєму колишньому соратнику Саакашвілі, щоби той добровільно виїхав з України; як разом з Грицаком і Воронченком здавав Росії українських моряків, щоби отримати бодай ефемерний привід для запровадження воєнного стану й скасування президентських виборів.

Та й колектив, здатний впоратись з будь-яким завдання і відправити Порошенка в ізолятор СБУ в Аскольдовому провулку, у Юрія Віталійовича давно напоготові. Генеральний, прости господи, прокурор не даремно відмовляється виконати рішення Дисциплінарно-кваліфікаційної комісії прокурорів і не притягує свого заступника Столярчука до дисциплінарної відповідальності, а, навпаки, виплачує йому щомісяця сотні тисяч гривень як преміальні – напевно, у такий спосіб Луценко заохочує майбутнього процесуального керівника, який буде повідомляти Порошенкові про підозру в державній зраді.

Тому я сподіваюсь, що Юрій Луценко ще проявить себе на посаді генерального прокурора й обов’язково дасть мені інтерв’ю з розповіддю про те, як злочинний режим Порошенка заважав йому боротись з корупцією.

Зі святом Вас, Юрію Віталійовичу!

Володимир Бойко

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

1.12.2018 18:39 Леся Українка

Чи поллється кров блакитна, як пробити пану груди?


1.12.2018 18:58 Порошенко устроит Гражданскую войну

Такой твари как Порошенко Украина не видела


1.12.2018 19:08 поздравление

www.youtube.com/watch?v=OnWjzmhzACY


1.12.2018 21:32 Пётр Порошенко

Я вас ебу! И буду дальше ебать ЛОХИ!


2.12.2018 0:39 Кот

Говорил всегда и буду говорить. Луценко — апофеоз украинского Предвтеля! Лицо и имя нарицательное !! Как Вадик Титушко — это титушка. Так Картавый очкарик — бессовестный подлец!!


2.12.2018 6:14 слухайте!

Не безвинно вбиті роми, не закарпатські угорці, що завзято захищають свою мову, не діти Донбасу, замордовані добробандами, а парашенки з пашинськими тай гордони з гнойсманами — ООСь хто жадібно смокче смачну українську кров… АТОж, в “революції гідності” остаточно перемогли ВОНИ- “страшні українські г н і д и”. Це власномовні слова справжнього українського Героя, вбитого однією з таких гнід. Отже, “ан-ти-се-мі-тизьм” ту т ні до чого. Але є сила на Донбасі, є збройні люди у Кривбасі, що знищать владнихпідорасів, оцю всю підорасську расу.


3.12.2018 14:21 украинец

Боже! Избавь нас от шизофреников и негодяев у власти!!!


3.12.2018 19:56 Небайдужий

Всім відомо, що Володимир Бедриківський прийшовши до ГПУ призначив на усі керівні посади наближених до нього осіб. Але не всім відомо, що ці «наближені» до В.Бедриківського прокурори зовсім не з’являються на роботі, та користуючись підтримкою останнього, вирішують особисті питання у робочий час. В той час, коли більшість прокурорів Управління нагляду за додержанням законів органами ДФС сумлінно виконують свої службові обов’язки, приділяючи роботі навіть свій особистий час, «харківські орли» В.Бедриківського – Олексій Пономарьов та Олексій Мицай склали для себе дуже «розкішний» режим роботи, з’являючись об 11 годині та залишаючи робочі місця о 17 годині. В цей же проміжок часу, останні встигають вирішувати дуже багато особистих питань поза приміщенням ГПУ. Крім цього, Пономарьов та Мицай не забувають кожні вихідні відвідувати свої родини у м. Харків, виїжджаючи з роботи у п’ятницю з 13 годин, фактично прогулюючи пів робочого дня. Де реакція на вищезазначені прогули з боку їх безпосередніх керівників Володимира Бедриківського та Юрія Луценка? Адже своїми діями О.Пономарьов та О.Мицай фактично щороку наносять збитки державі, яка виплачує їм немале грошове забезпечення у розмірі понад 500 тис. грн. кожному. От, якби у останніх не було такої підтримки з боку В.Бедриківського – то отримали вони «по повній» дисциплінарне стягнення у вигляді зауваження, догани, або навіть звільнення.


3.12.2018 20:19 123

Они руководители им можно все.Пусть пашут рядовые за 5 тысяч в месяц по 12 часов в сутки без выходных.


4.12.2018 6:49 1

Картавого на черную зону.


Комментировать