ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Мері Йованович їде до Вашингтонщіни, Артем Ситник сушить сухарі

Ситнику – гаплик. Втім, не лише Ситнику. Cхоже, що предметом ретельного вивчення ФБР на предмет антиамериканської діяльності стане пан Шабунін і вся його «антикорупційна» зграя.

Газета «The New York Times» опублікувала статтю, в який йдеться про те, що юристу Білого дому часів президентства Барака Обами Грегорі Крейгу можуть висунути звинувачення в «справі Манафорта».

Видання пише, що Крейга можуть звинуватити в тому, що він співпрацював з Манафортом і приховав отримання грошей від українських олігархів юридичною компанією «Skadden, Arps, Slate, Meagher&Flom», яка складала звіти на користь Адміністрації президента України Януковича (зокрема – саме юристи Skadden склали звіт щодо справи проти Юлії Тимошенко, визнавши відсутність політичного переслідування екс-прем’єр-міністра України).

«Справа, що стосується Крейга, була передана в січні прокуратурі Вашингтона», – зазначає видання.

 

 

Розслідування в США відносно Крейга було спричинено інформацією, яку Україна передала безпосередньо в Білий Дім, минаючи дипломатичні канали.

Йдеться, перш за все, про покази керівника САП Назара Холодницького, які він дав стосовно ролі директора НАБУ Артема Ситника та спецпредставника ФБР в Україні Карен Грінавей у спробі компрометації кандидата в президента Трампа в 2016 році.

Три роки тому місіс Грінавей з метою допомогти Хіларі Клінтон перемогти на виборах Дональда Трампа розшукала в записах з так званої «чорної бухгалтерії Партії Регіонів» (це був стос папірців, де зазначався рух готівки, знайдений у центральному офісі Партії Регіонів після того, як у лютому 2014 року його підпалила Тетяна Чорновол) позначки про те, що гроші виплачувались також і американському консультанту Полу Манафорту.

У 2016 році Манафорт очолив передвиборний штаб Трампа й Грінавей на прохання штабу Клінтон передала Ситнику для публікації на сайті НАБУ витяги з «чорної бухгалтерії» – щоби легалізувати компромат на Манафорта.

Доки Холодницький цілувався з Ситником у ясна, він не бачив нічого протизаконного в тому, що НАБУ замість того, щоби притягувати до відповідальності за корупційні злочини чиновників категорії А, обслуговує на гроші українських платників податків іноземні спецслужби, причому – робить це на шкоду національним інтересам України. Але тепер він прозрів і розповів під протокол, як Ситник і Грінавей у 2016 році викручували йому руки, вимагаючи, щоби ніде не фігурувало прізвище Крейга, який отримував гроші від Партії Регіонів разом з Манафортом.

Річ у тім, що Крейг належав до активістів Демократичної партії й раніше працював юристом у складі команди Барака Обами, чинного на той час президента США.

Наслідки не забарились: за цю витівку в грудні 2018 року Карен Грінавей попри 22 роки безпорочної служби була звільнена з ФБР.

У січні 2019 року розпочато розслідування щодо Крейга, а найближчим часом у дуже пікантній ситуації можуть опинитись заступник Держсекретаря Джон Кент та колишній посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Подейкують, шо вже сьогодні нинішній посол Сполучених Штатів Марі Йованович достроково, за 5 місяців до завершення своєї каденції, покидає Україну.

Що ж стосується Шабуніна, то дуже ймовірно, що він залишиться не тільки без американського фінансування, але й без американської візи, оскільки Карен Грінавей після того, як її вигнали з ФБР за антиамериканську діяльність (а втручання державного службовця США у вибори президента США інакше не можна кваліфікувати) стала українським «громадським активістом» і тепер є членом наглядової ради псевдо-громадської організації «Центр протидії корупції», яку очолює Шабунін.

ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

20.03.2019 19:12 Михо

Опупеть


20.03.2019 19:13 Михо

Опупеть


20.03.2019 19:14 одни вопросы

Без согласия президента Украины здесь не обошлось. Остаётся вопрос а где было СБУ,СНБО,МИД….


20.03.2019 20:25

Бойко написал?


20.03.2019 20:30 Так в чем вина Шабунина???

Похоже, автору опуса, а скорее,его хозяину, ЦПК и лично Шабунин -кость в горле. Автор,не мечтайте, не дождетесь!


20.03.2019 20:57 210319

Из Шабунина такой же антикоррупционер, как из Кличка балерина !!!


20.03.2019 21:06 Уточнення

Із шабуніна такий корупціонер як із кличка мер.


20.03.2019 21:06 Одни воры (украинские) давали, другие воры (американские) брали

Спизженое у народа Украины.

И все это называется братская помощь демократической Америки чуть менее демократической Украине.


20.03.2019 21:52 Пані Ю.

Щоб стати кандидатом в президенти говорять треба лягти між двома Арсеніями і буде вдача. Я це зробила. Щоб стати президентом і добитися успіху кажуть треба лягти під двох Володимирами (Зе і Пу). Я і це зробила. Що ж ви ще хочите дорогі мої українці, що я під вас лягла? Не дождетесь, коляска уехала.


20.03.2019 21:52 Пані Ю.

Щоб стати кандидатом в президенти говорять треба лягти між двома Арсеніями і буде вдача. Я це зробила. Щоб стати президентом і добитися успіху кажуть треба лягти під двох Володимирами (Зе і Пу). Я і це зробила. Що ж ви ще хочите дорогі мої українці, що я під вас лягла? Не дождетесь, коляска уехала.


20.03.2019 22:08 василь

ето выглядит как 7-40 !!!!! ух зажигательно холодец — Артемку юридическим наукам учил. Один говорит они воры второй говорит стати нет и вообще нужен уже третий над всеми етими титуловыми жуликами-совсем совесть потеряли . Даже трудно сказать где и кого они еще неукрали -вот где работа для кого??? даже незнаю мысли страшные боюсь наночь высказывать


21.03.2019 0:00 буч

а чем кличко не балерина?


21.03.2019 7:09 потому и не балерина

Кличко не балерина.вокруг него сформировалась строительная и земельные ОПГ и сделало его паханом по должности.Об этом свидетельствуют самозахваты стройплощадок,возведение объектов без разрешительных и проектных документов,кидалово инвесторов, дороги,состояние коммунального хозяйства….


21.03.2019 8:17 Александр

А что это петюхины такие смелые стали? Наверное великая Америка решила поставить на мальчика Вову. А Югик как всегда в роли проститутки. Ладно, начал о списках, тогда огласи весь список и обясни почему так долго молчал, а тут вдруг прозрел.


21.03.2019 8:35 Вол

Не верьте о Шабунине, это Порошенко Пэцык распостраняет подлянку, так как Шабунин один который не лег под эту свинью. Ситник целует жопу пацюка Порошенка в засос наперегонки с Луценками.


21.03.2019 9:29 ситник

Не треба “раскативать губы”,босота кремлежопівська


21.03.2019 10:02 ЗАГНАННЫЙ

Можно быть великим спортсменом , но не стать хорошим тренером ( аналогов очень мало ), не тем более хорошим мэром …. Можно быть смешным актёром , только не стать хорошим Президентом , если только это не очередная роль … Каждый должен быть на своём месте !!!


21.03.2019 13:06 влад

Без согласия Пецьки Сытник бы на это не пошел. Красиво было бы Порох помог стать Хилари президентом, значит большой друг штатов, а тут на тебе Трамп победил. Теперь стрелочника ищут.


21.03.2019 13:13 василь

все очень просто в етой жизни-каждый должен делать ту работу которую он умеет-дорожит и любит-имеет образование и быть порядочным человеком прежде с сами собой и окружающими. 80 % ето чиновники с куплеными дипломами или вообще без них- сваты кумы-шофера-масажисты-племяники -родня приблеженные к политическим аферистам заняли государсвенные должности ради личного обогащения и чего изволите во всех направлениях- революции напрочь извратили такие понятия как патриотизм- професианализм-честность и просто человеческую совесть- им все похер в первую очередь нахапать и сбежать. Посмотрите какое нутро находится подвышетыми рубашками и какие клыки у них выросли- неужели ослепли ? Неужели так легко прощатся с родными -детьми- могилами предков что-выезжать на заробки в другие страны — а непосторить у себья правильное правовое государство ? Видь выросло у же целое поколение -которое и непомнит ни советскую власть ни тем более другие трагическик истории нашего прошлого. Давайте посмотрим в глаза друг-другу мы же видь нормальные люди у нас же руки не из жопы растут- если мы сумели своими руками большинство из нас выучить детей самим выстоять так в чем проблема. Вы посмотрите какие блядь в моде профессии ПОЛИТОЛОГ- их я только насчитал 40 разновидностей они постояно на екране промывают народу мозги но видь ето нули- мошенники и сколько таких тунеядцев в гсударстве где нужны рабочие руки ? !!!


21.03.2019 14:56 Человек

За право безнаказанно тратить в США и по миру награбленное в Украине, все эти пидпрасы не только жопу вылижут, но и отсосут любой хер у кого угодно. Именно американские пидарасы поддерживают разграбление Украины, позволяя (не просто позволяя, а давая все преференции -грин-карты ,внж) по полной программе использовать деньги в США.


Комментировать