ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Депутата Славутицької міськради Максима Орлова затримали на хабарі

Депутата Славутицької міської ради та керівника первинної профспілкової організації Чорнобильської АЕС Максима Орлова затримали на хабарі. За попередньою інформацією, йдеться про 100 тис грн, які посадовець вимагав за перемогу в тендерній процедурі.

 

Спільну операцію провели працівники прокуратури та Національної поліції. Максима Орлова затримали у міській раді під час передачі готівки. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. А також готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального Кодексу України, та клопотання про обрання запобіжного заходу. Більше інформації правоохоронці наразі не надають, посилаючись на таємницю слідства.

 

Якщо факт вимагання та отримання хабаря буде доведено в суді, то Максиму Орлову загрожує штраф та в’язниця на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Про депутата Славутицької міської ради Максима Орлова відомо, що він має тісні звязки з анексованим Кримом. Постійно перетинає кордон і досі володіє на захопленому Росією півострові нерухомістю – приватним будинком.

Громадські активісти підозрюють, що Орлов – агент Кремля і має завдання розхитувати ситуацію навколо Чорнобильської АЕС, яка є стратегічним об’єктом. Не виключено, що Орлов працював у змові з колишнім керівником ЧАЕС Ігорем Грамоткіним, проти якого відкрито кримінальні провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів на ЧАЕС.

За інформацією слідства, як мінімум з 2012 року керівництво станції займалося діями, які можна розцінити як махінації на тендерах. Ці звинувачення викладені в ухвалі Печерського райсуду Києва від 15 червня 2016 року. Про це детальну пише інформаційний ресурс «Главком» у статті «Афера тривалістю в 13 років. Як заробляли на «мирному атомі».

Після того, як Грамоткін подав у відставку, Орлов виступив на його захист: інтерв’ю опубліковано на сайті ЧАЕС. Цікаво, що інтервю написано російською мовою та підписано самим Орловим. Тобто виходить так, що він записав розмову сам із собою, що чітко видно зі структури та стилістики тексту, і користуючись адмінресурсом, забезпечив публікацію на офіційному сайті ЧАЕС.

У міській раді Славутича Максим Орлов тісно співпрацював з секретарем ради Володимиром Борисовим, якого учасники АТО звинуватили у сепаратизмі. Як відомо, Борисов прийшов на заходи з нагоди Дня Перемоги у Славутичі, прикрашений проросійською георгіївською стрічкою. З ініціативи учасників АТО Борисов був звільнений із займаної посади.

 ”ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

15.05.2019 15:46 papik66

когда такое случилось. что 100 000 гривен — не деньги? насмотрелись детективов и начитались газет. только получил слабину. уже — агент кремля. по чернобыльской линии. а то. что украина заплатила неподъемную сумму для хранения на территории чернобыльской аэс отходов. сделать это не может. так как проведенные зарубежными кампаниями строительные работы были признаны НИЧТОЖНЫМИ. то есть полностью не подходящими. сумма так себе. примерно 3 (три) миллиона долларов сша. не те ячейки. не тот размер. все в открытом доступе. с уважением.


15.05.2019 16:03 Люди сами выбирали

Птенец уходящей власти


15.05.2019 18:00 Илья Кива

Необходимо уволить судью Печерского районного суда города Киева Подпалого, поскольку этот Б%К не работает, а имитирует работу! Передает через помощника, что не желает рассматривать ходатайства следователей/прокуроров! Для того чтоб не было отказа пусть мол отзывают! Высокомерное, невоспитанное существо, которое даже не имеет представления о правосудии и высоком звании судьи!


15.05.2019 20:11 DreD_12_1

кто фейк заказал?


15.05.2019 20:13 Незнакомец

Точно знаю о том, что этот отвратительный чиновник агент кремля, а деньги от брал рукой москвы.


15.05.2019 21:50 Всемирный наблюдатель

Правильно сделали.


16.05.2019 11:27 Валентин Купний

Первинна профспілкова організація “Чорнобильської АЕС” 17 год · ВНИМАНИЕ, В СЕТИ ОБНАРУЖЕН ДЕЗИНФОРМАЦИОННЫЙ ВБРОС ОТНОСИТЕЛЬНО МЕНЯ, КАК ДЕПУТАТА ГОРСОВЕТА.

ЦЕЛЬ ЭТОЙ ОТКРОВЕННОЙ ЛЖИ И ДЕЗЫ — ДИСКРЕДИТАЦИЯ ПОЗИЦИИ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ПРОФКОМА ППО ЧАЭС, НАПРАВЛЕННОЙ В ЗАЩИТУ ПЕРСОНАЛА ГСП ЧАЭС И ГП УОФО ЧАЭС. Я ПРОДОЛЖАЮ РАБОТАТЬ В ПРЕЖНЕМ РЕЖИМЕ!!!!!

Председатель ППО ЧАЭС Орлов Максим Иванович


Комментировать