ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Вбивство дитини в Переяславі: хто збирає політичні «пінки» з трагедії?

Начальник поліції Київщини Дмитрий Ценов подав у відставку, керівники місцевої поліції відсторонені від служби. Винуватці трагедії дійсно працівники поліції – цього ніхто не приховує і вони понесуть покарання за всією суворістю закону. Поліція вимагає найсуворішого покарання причетним до смерті дитини.

31 травня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п’яних вирішили розважитися та постріляти по бляшанкам. Та раптом потрапили в 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, який бавився з братом та друзями на дитячому майданчику біля свого будинку неподалік.

Вірніш, спочатку усім, насамперед бабусі хлопчика, здалося, що той з необережності підслизнувся та впав на асфальт, внаслідок чого отримав травму голови. І тільки після того, як швидка доправила Кирила до лікарні, під час огляду лікарем-невропатологом було встановлено наявність проникаючих вогнепальних тілесних ушкоджень голови.

З цієї миті поліція діяла швидко та професійно, не зважаючи на шокуючи факти, що з’являлися по ходу розслідування – коли виникли спочатку підозри, а потім й впевненість щодо причетності до трагедії колег-поліцейських.

Перше й головне, що треба зауважити суспільству: кримінальне провадження щодо поранення дитини було розпочато негайно після встановлення лікарями швидкої факту вогнепального поранення!

Злочин розкрила поліція Переяславщини під керівництвом підполковника Андрія Медуниці, який не став покривати вбивць-«поліцейських» та приховувати сліди злочину. Слід зазначити, що підполковник Медуниця керував підрозділом тільки два тижні й цей жахливий випадок став першим випробуванням за його каденції.

На місці поліції поліція вилучили речові докази — гільзи та консервні банки по яким стріляли підозрювані.

Підозрювані у смертельному пораненні хлопчика були затримані близько 4 години ранку біля нічного клубу, де продовжували святкувати свій вихідний…

Затримані були поміщені до ізолятора тимчасового тримання. Поліція доклала максимальних зусиль у зібранні доказів для слідчих попри те, що самі підозрювані особи не допомагали слідству – внаслідок стану сп’яніння вони не розуміли, що скоїли.

1 червня слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження та отримали від поліції усі речові докази та протоколи.

2 червня слідчими Державного бюро розслідувань двом поліцейським повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.28, ст.128 КК України, а саме в необережному тяжкому тілесному ушкодженні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб

Через кілька днів, 3 червня хлопчик від отриманих травм помер у столичній лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. Двом поліцейським оголосили нову підозру. Поліцейські підозрюються за двома статтями: у грубому порушенні громадського порядку, вчиненому із застосуванням вогнепальної зброї, вчиненому групою осіб (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України) та в умисному вбивстві малолітньої дитини, вчиненому групою осіб (п.п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Сьогодні, 4 червня, Голосіївський райсуд Києва обрав запобіжний захід лейтенанту поліції Івану Приходьку та старшому сержантові Володимиру Петрівцю — арешт на два місяці без можливості внесення застави.

У зв’язку з цими подіями генерал поліції ІІІ рангу Ценов подав у відставку. За погодженням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова голова НПУ Сергій Князєв прийняв відставку начальника поліції Київщини. Ценов зазначив, що всі необхідні первинні слідчі дії проведені поліцією, включно із затриманням підозрюваних поліцейських і всі матеріали передані ДБР для повного і об’єктивного розслідування.

Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що його відомство максимально сприятиме розслідуванню трагедії:

«Керівництво МВС та Національної поліції України висловлює співчуття рідним 5-річного Кирила з приводу його смерті та запевняє, що максимально сприятиме у розслідуванні трагедії. Поліція вимагає найсуворішого покарання причетним до смерті безневинної дитини. На жаль, винуватці трагедії дійсно працівники поліції – цього ніхто не приховує і вони понесуть покарання за всією суворістю закону».

Що ми маємо у «сухому» залишку?

Сталася жахлива трагедія – загинув 5-річний хлопець. Покидьки, що скоїли злочин затримані та доправлені до суду. Поліція швидко та чесно провела усі слідчі дії та передала усі докази у повному обсязі до Державного бюро розслідувань. Злочинці отримають покарання, що їм винесе суд.

Усе інше – піар на крові дитини, цинічне і неприпустиме у цивілізованому суспільстві використання горя для політичних дивідендів під час виборчої кампанії. Здорове суспільство має зупинити та засудити таких політиків!

Олесь Крипай, для ”ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

4.06.2019 15:44 Илья Кива (настоящий)

Я воевал под терминалом! Трагедия не должна быть пинком! Даю слово офицера ВВ МВД!


4.06.2019 15:56 не мент

новая старая полиция очень быстро потеряла берега. полицию никто не контролирует . государство в государстве. ни в одной столице мира я не видел столько патрульных машин, сколько в Киеве. сутками снуют без толку туда-сюда на хороших машинах , не все еще разбили. отличительные черты — отсутствие образования, внешний вид хуже ПТУ-шников на практике в колхозе, прыщавые морды и козлячие бородки. полное отсутствие навыков общения с людьми, безопасного вождения . регулярное нарушение ПДД . хамы. могут остановить, что-то наклацать на планшете и уехать. через несколько месяцев от судебного исполнителя узнаешь, что ты трындел по телефону, создал аварийную ситуацию и обхамил патрульных. и всем теперь должен. полиция каждый день разбивает машины, убивает людей на переходах и тротуарах , стреляют в людей, бегают с ножами. нужна ли нам такая полиция и в таком количестве. и как они все миновали 6 волн мобилизации ? служба в армии- должна быть основным условием приема на службу в ПП. так всегда было. дерзайте, властьимущие. и выгоните Авакова, не смешно уже и давно.


4.06.2019 17:25 papik66

мелкашка. это надо же с какого расстояния стрелять. чтобы была убойная сила? безусловно. никто не хотел убивать мальчика. думаю. что по неосторожности. но какая волна поднимается. не накрыло бы всех. правых и не правых. соболезнование родным и близким погибшего. сейчас нам врадиевки не надо. потому что будет просто жах. но аваков подстраховался. сначала не поняв суть большой проблемы. такое складывается впечатление. что сначала на низовом уровне хотели все замять. однако поняв что их за это ожидает. отказались от своих намерений.


4.06.2019 17:47 Народ должен с них спросить

Руководители тоже должны сесть, а нач обл полиции уволен, понижены в должности отраслевые руководители МВД


4.06.2019 18:25 для PAPIKа

мелкашка, то мелкашка. а до километра убойная сила. была у деда. когда то их можно было купить без всяких разрешений.


4.06.2019 19:17 читающий

Оружие не нашли …


4.06.2019 20:27 Георгій

Розклад такий: ценова пристроять в зоні ООС на нормальній посаді. Через пару років папочка генерал верне його в цивілізацію зі статусом УБД, пільги якому будуть оплачувати батьки загиблого хлопчика зі своїх податків. Князев, якщо веде своє відомство в Європу, повинен піти у відставку. Відставка Авакова — це політична вимога, яка з’явилася під шумок. Пропоную: ценова розжалувати в лейтенанти без генеральської пенсії, відсторонити від державної служби у будь-якому вигляді. Князева у відставку назавжди. Голова поліціїї із річною зарплатою у майже 2 мільйони гривень не має права бути начальником інспектору поліції із річною зарплатою у 85 тисяч гривень. Встановити відповідальність всіх департаментів НПУ з мільйоними фондами зарплати, в тому числі кадри, психологи і т.д., які допустили це та інше горе.


4.06.2019 20:50 Георгій

P.S.Дуже радує особистий контроль президента над тим, щоб винні понесли відповідальність. Хотілося б знати, як він має проконтролювати суд та його законний вирок?! А так хотілося б від президента чути та бачити заходи, які б не допустили аналогічних трагедій у майбутньому. Нажаль, ні плану дій, ні його декларування ми не бачимо.


4.06.2019 20:50 Георгій

P.S.Дуже радує особистий контроль президента над тим, щоб винні понесли відповідальність. Хотілося б знати, як він має проконтролювати суд та його законний вирок?! А так хотілося б від президента чути та бачити заходи, які б не допустили аналогічних трагедій у майбутньому. Нажаль, ні плану дій, ні його декларування ми не бачимо.


4.06.2019 21:06 ВЕРГИЛЬ ИЗОЛЬДОВИЧ

тито — тебе П И З Д А!!!


4.06.2019 21:12 мусорок

Раньше всякое было, но что бы после “княжичей” это ЧМО осталось на пасаде при Краве или ком то другом из области фантастики. А троян?! А рюкзакян с чемоданом?! А это ЧМО славик аброськин не пришей пизде рукав в Системе?! А как же жесткие “отборы” бля амеровские тесты? Блять понабиралим П И Д О Р О В татуированных для шоу лохторату. Нормальных пацанов тогда позбивали при переходе с милиции в полицию. П И Д О Р ценов, сынок старого П И Д О Р А ценова, привел таких же П И Д О Р О В недоношенных и тупых в полицию, под молчаливое одобрение члена Харьковского ОПГ — авакова. В Княжечах это бандитов тьрояна ГСО взяло тогда за что их и зачистили руками “корда, Об этом все молчат. Твари.


4.06.2019 23:01 СХАМЯНІІТЬСЯ

ЛЮДИ ВСЕГДА БЫЛИ И ЕСТЬ ПОДВЕРЖЕННЫЕ ПОРОКАМ ТВАРИ (по божьим понятиям)!!!!!!! РАЗНИЦЫ НЕТ, МЕНТЫ , ИНЖЕНЕРЫ, СЛЕСАРЯ……. Все были и есть обычные твари !!!!!!!! ЧЕГО ЖЕ ВЫ …….. ЛЮДИ ……. ДВА “ДЕБИЛА” решили пострелять по банкам ….. И ЗАТЕМ, ЕЩЁ 30 “ДЕБИЛОВ” собрались, для того, что бы устроить дебоши ишабаши НА КРОВИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!


4.06.2019 23:09 Стас

Мусорня конченная ! Все нахер! Реформаторы хуевы


5.06.2019 21:59 Титаник

В поліції ніхто не хоче працювати, об’яви дають аж на Ворк.юей. 10200 плюс соцпакет, але марно. Тому набирають непотріб.


6.06.2019 10:53 мусорок

Снова атестация?! И снова выбьют тех кто НЕ НОСИТ аброськину, ценову, авакову, трояну, князеву, и советнику армянской обезьяны авакову — чеботарю. Снова приподымуться на бабло кадры и те кто формирует “коммиссии”, а так же те кто эти комиссии курирует. Снова старые гаиши, хозошники, водилы начальников, их дети типа ценова остануться в Системе и снова будут убивать в Княжичах, детей на детских площадках, убивать бухими на машинах. Рыба гниет с гловы. Пока БАНДИТ аваков, троян, ФСБшный стукач и наркоман аброськин будут у руля ничего не измениться.


6.06.2019 13:53 Дмитрий

По одному понятно, если стрелял. А вот по квалификации с точки зрения закона несостыковочка. 115???)) Групой лиц по пр. сговору)))?? Один ясно может быть задержан и взят под стражу. А второй??? Кто понимает — сугубо политика. А на остатке что??? Оправдательный. Или втупую осудят из-за полит целесообразности. В какой стране живем??? А где же право? Плохой прецедент дейсвовать в угоду толпы.


Комментировать