ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Громада змушує поліцію Ірпеня боротися з наркоторгівлею

Громада міста Ірпінь на Київщині вимагає від начальника місцевої поліції Олега Петренка викорінити в місті наркоторгівлю, а не лише показово звітувати про затримання одного наркозалежного в місяць. Про це йдеться у заяві соціальної ініціативи “СТОП НАРКОТИКИ ІРПІНЬ”, яка об’єднала місцевих активістів, громадські організації, АТОвців, журналістів, підприємців та батьків дітей Ірпеня та Приірпіння. Мета ініціативи – захистити дітей від наркоманії та активізувати роботу місцевої поліції.

Учасники соціальної ініціативи зазначають, що “наркоманія знову повертається в Ірпінь та Приірпіння. Це справжня загроза для нашої громади. Батьки занепокоєні здоров’ям своїх дітей і б’ють на сполох. Останніми роками ірпінська громада вважала наркоторгівлю вирішеною проблемою. Та з весни цього року продаж наркотиків набув в Ірпені масштабу Колумбії часів Пабло Ескобара. Активізація масової наркоторгівлі співпала в часі з призначенням начальником Ірпінської поліції Олега Петренка, якого раніше звинувачували у сприянні наркоторгівлі в Баришівському районі Київщини, де він очолював поліцію. Втім, нас не цікавлять прізвища, нас цікавить, щоб кожен очільник ірпінської поліції робив все, аби діти Ірпеня були захищені від наркоторговців”.

У звязку з цим, редакція місцевого інтернет-видання “Правда Ірпеня” оголосила опитування громади, щоб почути справжню оцінку роботи поліції та її причетності до “кришування” наркоторгівлі.

Чи причетний начальник Ірпінської поліції Олег Петренко до “кришування” наркоторгівлі в Ірпені та Приірпінні?” – так звучить питання до всіх членів громади, які можуть взяти участь у опитуванні на місцевому сайті “Правда Ірпеня”.

Як повідомляють учасники соціальної ініціативи, вони офіційно розмістили пропозицію членам громади взяти участь у даному опитуванні на носіях зовнішньої реклами в Ірпені та Приірпінні. Вже в перший день розміщення зовнішньої реклами “ходаки” та “рєшали” від поліції намагалися зняти офіційно розміщені постери з бордів та сіті-лайтів. Адвокати, які увійшли до соціальної ініціативи “СТОП НАРКОТИКИ ІРПІНЬ”, обіцяють, що захистять соціальну рекламу від поліцейського свавілля.

ОРД”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

10.09.2019 11:33 Луцик

Не трогайте человека, он передаёт на верх!


10.09.2019 11:35 Антигерой

А хіба новина те що поліція по всій країні кришує наркоторгівлю ?


10.09.2019 12:41 papik66

знаем такие общественные формирования. сначала долой наркотики. потом долой вывоз леса. А ПОТОМ ДОЛОЙ СТРОЙКУ. вот последняя тема самая интересная и вкусная. приходят группа товарищей к застройщику и типа — а спорим на 20 тыс.вечно зеленых. что ты эту стройку не продолжишь. владелец. подумав. отказывает. потому как у него документы в порядке и все заряжено. граждане начинают блокировать строительство потому что……. рядом другой дом. мешает. рядом детская площадка. сквер. нужное добавить. проходит время. застройщик смотрит. что влетает в трубу. идет на поклон к активистам. уважаемые. договорились. нате вам оговоренные 20 тыс. долларов. а граждане в ответ — какие 20 тыс. ничего не знаем уже 100 000. как-то так. можно формированием нацелиться на снятие определенного должностного лица. можно открыть стол заказов. у нас по всякому. можно и с наркоторговлей.


10.09.2019 13:11 Трава

не наркотик.


Комментировать