ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Фінансові маневри Рябошапки: і собі, і друзям

Українська прокуратура паралізована, щонайменше, до 1 вересня 2020 року – професійні «громадські активісти», що опинились на чолі Генеральної прокуратури України, знову влаштували переатестацію, яку вони вже проводили 4 роки тому. При цьому результати переатестації оголошені заздалегідь – за її підсумками будуть звільнені 5 тисяч прокурорів з тих 15 тисяч, що працюють зразу. Але найбільше співробітників прокуратури бентежить не перспектива можливого звільнення, а нерозуміння всієї тієї метушні, яку влаштував новий генпрокурор Руслан Рябошапка. Якщо Рябошапці заважають кілька підлеглих, то невже їх не можна було звільнити без влаштування тотального паралічу й фактичного припинення діяльності прокуратури – вони б і самі написали заяви «за власним бажанням», а якби хтось відмовився, на такий випадок існує механізм скорочення посади?

 

На перший погляд, дії Рябошапки, дійсно, позбавлені будь якої логіки: ну навіщо, питається, вимагати від усіх прокурорів написання заяв про те, що вони добровільно погоджуються на використання в ході переатестації інформації про них з анонімних джерел (на кшталт пліток, що поширюються соціальних мережах)? Навіщо виганяти з роботи тих, хто відмовився подати заяву про «добровільну» згоду – таких у Генеральній прокуратурі виявилось 20% співробітників, а, точніше, 218 прокурорів, яким Рябошапка вказав на двері без жодних законних підстав? Який сенс звільняти найдосвідченіших: наприклад, за відмову дати «добровільну» згоду на використання інформації з анонімних джерел Рябошапка звільнив заступника начальника Управління спеціальних розслідувань Віталія Тарасюка – напевно, єдиного толкового слідчого в богадільні Горбатюка.

 

Але, насправді, нічого дивного немає й Рябошапка та його команда професійних «громадських активістів» лише зайвий раз довела, що грантожери не здатні до якоїсь продуктивної праці – вони можуть тільки засвоювати гроші іноземних грантодавців і писати красиві фінансові звіти. Власне, саме так трапилось минулого разу, під час переатестації прокурорів у 2015 році. Тоді 2,5 млн. доларів, які Уряд Сполучених Штатів виділив для реформування української прокуратури, потрапили не на рахунок Генеральної прокуратури України, а на рахунки приватної компанії «Центр протидії корупції» (до речі, ця, так би мовити, неприбуткова організація має 20 рахунків в установах банків). Але спроби Генпрокуратури розібратись з крадіями закінчились нічим – у квітні 2016 року посольство США направило в Генеральну прокуратуру України листа за підписом першого заступника посла Джорджа Кента з вимогою закрити кримінальне провадження, зареєстроване у зв’язку з розкраданням американської урядової допомоги (це той випадок, коли на злодії загорілась шапка – можна припускати, що частина вкрадених грошей осіла в кишенях американських дипломатів).

 

Апетит приходить під час їжі – цього разу грантожери спробують вкрасти вже не 2,5, а 7,5 млн. доларів США. Для цього в кожну кадрову комісію (а всього їх буде шість) Рябошапка включив по три професійних «громадських активісти», які засвоюватимуть кошти американських платників податків. Ось приклад такої комісії на чолі з видатним фахівцем у галузі права Віктором Чумаком:

А оце – документи на перший транш, який має осісти в кишенях професійних «громадських активістів», на суму в 744 тис. доларів США.

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Що привертає увагу: бенефіціаром американської допомоги є не тільки Генеральна прокуратура України, але й Міністерство регіонального розвитку, Херсонська обласна державна адміністрація (до речі, у 2014 році для прогону грошей американських платників податків використовувались рахунки очолюваної Саакашвілі Одеської ОДА) та, як не дивно, Національне антикорупційне бюро України, директор якого зараз намагається домовитись з головою Рівненського апеляційного суду Олегом Полюховичем про скасування постанови Сарненського районного суду, якою Артем Ситник був визнаний корупціонером. Втім, нічого дивного немає, враховуючи, що Ситник – це друг, соратник і товариш по пляшці генерального прокурора Рябошапки та його заступника Чумака.

 

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

22.10.2019 16:42 Да уж....

Сегодня на приём к Генеральному пришёл подсудимый по двум уголовным делам зам прокурора Сумской области Маслюк. Известный в народе, как Серёжа “Пятёрочка”. Где всплывать будет пытаться это дерьмецо? Не в наблюдательных ли комиссиях? Второй Стерненко?


22.10.2019 17:36 Глуховец

Этот не тот ли Маслюк Серожа, которого в бытность его работником Глуховской прокуратуры Сумскрой области бандюки обоссали ( цитата одного из очевидцев… “нассали прямо в рот…”). Так это то еще дермище. Он же кум бывшего главы администрации президента Януковича Юрия Павловича Чмыря, а также друг нынешнего народного дэпутата по хвамилии МАЛАТОК. Вот так кампания — Маслючок, Чмырючок и Молоточок. Последний знатный авторитет, и как ему не западло с обиженкой Серожой общатца. Так уже писали в прессе, что Рябошапка уволил этого вольноопущенника, или как обычно бабло победило зло?


22.10.2019 17:49 справедлиый

именно тот! вот и посмотрим, чем закончится. если его Рябошапка не уволит, его ставленника в облпрокуратуре никто воспринимать не будет. не Маслюк, а лакмусовая бумажка для ГПУ


22.10.2019 18:46 Горбань

А де ж выроки по ньому?


22.10.2019 19:07 Горбаню козлу

Ты ублюдочный недопрокурор и нредоследователь, цыгано-жидовский конотопский кугут. Ты когда был так называемым прокурором Сумской области мог этого ублюдка Маслюка уволить за использование поддельных больничных листов еще в 2005 году, а ты лопух перевел его из областной прокуратуры в районную. В итоге в 2010 Маслюк вытер об тебя ноги и выгнал с должности прокурора Сумской области, а сам стал заместителем. А тепер про вироки питання задайошь, козел.


22.10.2019 19:11 Наказ Маслюку

Уважаемый Сергей Владимирович, когда вернетесь на работу в прокуратуру Сумской области и впоследствии станете прокурором Сумской области не забудьте наказать этого порошенковского гниду Матвейчука Витальку, с его гаремом пока еще действующих работниц прокуратуры Сумской области…..


22.10.2019 19:30 Сбу

Я не фанат Маслюка Сергея но мужик он конкретный, не побоялся и пошёл сам против Матвейчука Витальки и его шавки Таранушича. А те в свою очередь пару дел соорудили по которым оправдательные плачут. Вот тогда наверно и начнётся веселье.


22.10.2019 19:44 Для СБУ

Куда этот пройдоха пошел, разве, что на х…, а да еще к Рябошапке, это не одно ли и то же? Опять же, насчет на х.., так этот трансгендер Масльук Сирожа на больничном был в женской палате в инфекционном отделении. Мужиков в женскую палату не ложат, значит он трансгендер. И вероятно его не только в ротик письнули , но и еще и в по-пку натолкали.


22.10.2019 19:48 МВС

О про гарем пожалуйста по подробнее….


22.10.2019 19:59 Треврга алярм!

Для чего вам сумские разборки. Завтра вас ебать будут Асейдора Дунас, Вова Полищук яркий представитель департамента кононенко-грановского и прочая львовская шлоебень ворюг. Ибо львовское только воровитое и подлое. Горбаня не вините, он знал что реформа будет такой и ушел с достоинством. А касько и шапкин, это уже предмет контразведки СБУ. Это подрыв национальной безопасности. Диверсия за деньги америкосов. Эти пидорасы посягают на суверенитет Украины.


22.10.2019 20:00 Тревога алярм!

Для чего вам сумские разборки. Завтра вас ебать будут Асейдора Дунас, Вова Полищук яркий представитель департамента кононенко-грановского и прочая львовская шлоебень ворюг. Ибо львовское только воровитое и подлое. Горбаня не вините, он знал что реформа будет такой и ушел с достоинством. А касько и шапкин, это уже предмет контразведки СБУ. Это подрыв национальной безопасности. Диверсия за деньги америкосов. Эти пидорасы посягают на суверенитет Украины.


22.10.2019 20:06 МСВ

Саша Горбань ни с каким достоинством не ушел, этот сраный приспособленец сосал бы у любого, кто был бы руководителем, ведь он был при деле при всех властях. А то во что превратилась прокуратура сейчас это прежде всего дело рук этого идиота, ведь он проводил в жизнь дебильную реформу после майдана, а нынешняя ничем не отличается от предыдущей. Так, что в этом плане Сашко горбатий кинь “вошел в историю” как сраный реформатор.


22.10.2019 20:37 Слабая на передок

Какой там горем. Матвейчук импотент это все знают и вигородской и в областной. Он только лизать может. Это все бабы знают


22.10.2019 21:10 Обласник

Почему до сих пор не уволен прокурор Киевсвята Дмитрунь?


22.10.2019 21:12 Бойку

Америкоси на 100% знають хто, коли і як пиляє американське бабло. Навіть підказують, як це правильно зробити і куди потратити. Будь-кого з усіх цих “хитрожопих” українських пиляльщиків америкоси можуть взяти за непотрібні їм дітородні органи і підвісти як казав Данилович в потрібному місці. У америкосів, на цю тему, розрахунки на 15-20 років вперед. Одна проблема — укрпрокуратура від цього в кращу сторону не змінюється. Але нагуя тубільцям нормальна прокуратура?


22.10.2019 22:28 Фролова Светлана Витальевна

Маслюк С.В., руководитель с большой буквы. Порядочный и честный. Точно Луценковским прихвостням не ровня. Коллектив ждёт Вас Сергей Владимирович!!


23.10.2019 0:26 Беларусская поэзия

Керавник з великай буквы, Светка так яго зоветь. Керавник та ен хароший, Лиш яму насцали в рот…


23.10.2019 7:17 Ренат Кузьмин

Горбань животное 8 лет назад скрыл факт убийства человека которое умышленно совершил родной брат его жены. И в это время он был прокурором Сумской области. За это его и уволили с прокурорской должности.


23.10.2019 10:14 именно так

Маслюк Сережа в отличие от Горбаня,Маслюка, Фроловой,Слабуновой и еще некоторых сволочей очень даже порядочный чел.


23.10.2019 11:07 Маслюк в отличии от Маслюка, то есть самого себя...

Он то порядочный, но ему напхали в рот…,а остальные по списку судя по всему члены гарема….


Комментировать