ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS В столичному аеропорту затримали вбивцю “авторитетного” бізнесмена Валерія Сгари

У п’ятницю, 15 листопада в аеропорту “Жуляни” правоохоронці затримали 47-річного Євгена Панєвіна, який понад вісім років переховувався від українських правоохоронців та відносно якого наявна “червона картка” по лінії Бюро Інтерпола. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Євген Панєвін

Панєвін відомий тим, що раніше входив до злочинного угрупування півдня Донбасу, що діяло на чолі із “авторитетом” Валерієм Сгарою. Зокрема, Євген був особистим водієм останнього, а окремо, начебто, залучався до виконання умисних вбивств. Втім надалі він зрадив “патрона” Сгару.

Відомо, що 56-річного “авторитета” зарізали ввечері 11 квітня 2011 року біля автосалону “Оптима” в Маріуполі. Спочатку вбивця наніс йому численні удари в область обличчя і голови, а після цього — вийняв ножа, та п’ять разів вдарив ним Сгару в груди.

Місце вбивства Валерія Сгари, джерело фото: газета ”Сегодня”

Саме Євгена Панєвіна правоохоронці розглядали як найбільш вирогідного виконавця зухвалого злочину.

Зокрема, тодішній прокурор Жовтневого району Маріуполя Олександр Туру (сьогодні він займає посаду керівника Другого управління організації досудових розслідувань ДБР) натякав на це журналістам. “Скоріше за все, вбивство було скоєно знайомим загиблого… Є свідок, який бачив, як перед цим ці двоє чоловіків з’ясовували між собою стосунки”, — зазначав Туру.

Невдовзі відносно Панєвіна було випущено орієнтування, де його оголошено “особливо небезпечним злочинцем, який можем мати при собі вогнепальну зброю та володіє прийомами рукопашного бою. “Дійсно, у нас є особа, яку ми підозрюємо в здійсненні даного злочину… Прийнято рішення про оголошення злочинця (Панєвіна - Ред.) у розшук”, — коментував цей факт у 2011 році керманич Маріупольської міліції Олександр Бугай.

Втім, затримати Євгена Панєвіна ані правоохоронці, ані ті, хто пообіцялися помститися за вбивство Сгари, тоді не змогли.

За однією інформацією, вбивця переховувася на території Російської Федерації, деякий час перебував на території Греції тощо. Згідно із неофіційною версію, вбивство “патрона” та “авторитета” Євгену начебто могли замовити ті, хто були налаштовані на здійснення перерозподілу сфер впливу в Маріуполі.

З якою метою та в межах домовленостій із ким Панєвін раптово вирішив повернутися із еміграції — найголовніше питання, над вирішенням якого наразі ламають голови оперативники. Нагадаємо, що за декілька днів до появи цього кілера в Україну прибув та був затриманий ще один “статусний” кілер - Єгор Єсін.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

16.11.2019 5:42 Бывший

Не надо сильно напрягаться. Они возвращаются в Украину потому, что уверены в том, что у следствия нет весомых доказательств. Утрачены, а вернее, уничтожены в ходе всяких реорганизаций правоохранительных органов и сменой неоднократной следователей, оперов и прокуроров.


16.11.2019 8:21 доки не буде закону кров за кров

послугами вбивць будуть і далі користуватися всі починаючи від блюма-кравчука і аж до вальцмана і зє мусора і є в основном замовниками і виконавцями а на рахунок “чесних” то знаючи становище зі злочинцями в Україні вже давно вибили як не всіх то майже всіх але бачим зворотнє-Гетьман Чорновол Гонгадзе Білий Скрябін Ноздровська Олєшко Гандзюк Костаков Ендрю Лісник І др.патріотів як відомих так і невідомих не сказати за вбивства добровольців у штучно зроблених котлах на цій війні десь 25000-30000 тисяч українців було б наругою над памят*ю їх світлих душ -ця жидовлада показала своє рило ще 1919 потім три голодомори та кдб -питання існування України-стоїть у знищенні причин геноциду та війн а статистіка навмисних війн заколотів вбивств говорить що богообрані юдонацисти за останні 300 років є основними виконавцями цього бруду брехні блюзнірства……….Слава Націі


16.11.2019 10:18 ферт

Если приехали,значит уверены, что ничего им будет. Подержат недельку на ИВС и отпустят.


16.11.2019 10:30 HZZZ

Может он приехал за вторым сгарой, тем что на РР людей посбивал на толстого\саксаганского7


16.11.2019 12:21 Смерть кацапським окупантам !!!!

Да он приехал замочить второго Сгару — Сарана Костю Костю. Он тоже ублюдок, бандит. Пусть ему повезет. Мразь должна уничтожать друг друга. Потом мы уничтожим последнего.


16.11.2019 13:31 ЗБАНДУТ ИВАН ВАСИЛЬЕВИЧ

Чадо кого из этих недоЗСгаров угрожало пистолетом женщине и било маленького ребенка не то в Юрьевке, не то в Мелекино. И чья недобитая шестерка ЗБАНДУТ ИВАН ВАСИЛЬЕВИЧ, недодепутат Згары или Сгары.

Кстати, там порешали все с сыночком Сгары, ублюдком, избившем женщину, которого Збандут пытался защищать?


16.11.2019 15:45 " ЗАГНАННЫЙ "

Много чести афишировать таких : ” Выехал , заехал ” . Отстреливать …. - пропал безвести , чтобы подобная пиздота даже и не думала возвращаться в Украину . Страх потеряли !!!


16.11.2019 17:20 Мариуполь

То ублюдки Сарана К.К. - брата Згары били людей в Юрьевке. Откупились у ментовке. Всё как всегда. Менты крышуют весь наркобизнес и всю бандоту. Стране нужен диктатор !!!! Збандуи живет в Киеве, тоже тупой шнырь.


17.11.2019 13:46 А он шо, ещё в дёсна с генпрокурором не целовался?

Что-то изменилось у Рябошапки?


17.11.2019 15:20 прокуратор

его надо выпустить, пусть грохнет второго сгару, а потом уже задержать. а дальше выпустить за недоказанностью. хорошее ж дело делает человек — грохает ублюдков. ему героя нужно давать, а его в сизо. сколько б еще эти сгарины отморозки крови человеческой попили, если б он его не завалил.


17.11.2019 15:23 прокуратор

и лицо славянское у чела. не как у этих зверушек — Сгар, Згар, Збандутов и прочей гадости. надо его награждать орденом МВД “За вагомий внесок в ликвидации паразитов общества”.


17.11.2019 15:24 прокуратор

и лицо славянское у чела. не как у этих зверушек — Сгар, Згар, Збандутов и прочей гадости. надо его награждать орденом МВД “За вагомий внесок в ликвидации паразитов общества”.


17.11.2019 15:24 прокуратор

и лицо славянское у чела. не как у этих зверушек — Сгар, Згар, Збандутов и прочей гадости. надо его награждать орденом МВД “За вагомий внесок в ликвидации паразитов общества”.


17.11.2019 15:26 недоумевающий

убийство человека уголовно наказуемо, а животных — нет. Он убил животное, за что его задержали?


Комментировать