ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Люстрований “в законі” Юрій Атаманюк: новоявлений експерт з кримінальним шлейфом

Цього місяця минає шість років з того часу, як внаслідок Революції Гідності, було повалено клептократичний режим президента-втікача Віктора Януковича. На жаль, останні події все більше показують, що стовпи злочинного режиму, так і не понісши заслуженого покарання, намагаються повернутися у владу, щоб відродити власний вплив. Через те українське медійне поле почало рясніти прізвищами топ-корупціонерів, які у якості експертів критикують нинішню владу та її рішення, хоча у минулому своїми діями довели країну на край прірви.

Одним з таких новоявлених “експертів” є, безперечно, люстрований генерал податкової міліції Юрій Атаманюк, який нещодавно розпочав бурхливу медійну діяльність, роздаючи “безкоштовні” поради новій владі.

І це викликає неабиякий подив, адже у свідомості платника податків генерал податкової міліції – це щось трохи гірше за наглядача на плантаціях рабів, але трохи краще, ніж есесівець у концтаборі. Адже вони цинічно грабували бізнес та знущались з людей. Невже нові обличчя – це добре забуті старі?

На вершині своєї кар’єри Юрій Атаманюк працював першим заступником голови податкової міліції України (з 11 листопада 2011 р. по 9 квітня 2015 р.). Під орудою такого ж одіозного податкового міліціонера Андрія Головача на прізвисько “Кефірчик”, “атаман” заробив мільйонні статки, вміло вибудовуючи схеми з розкрадання державних коштів.

У 2015 році Юрія Атаманюка люстрували , таким чином, відповідно до закону “Про очищення влади” йому заборонено наближатися до держслужби на гарматний постріл до 2025 року.

Статки “експерта” Атаманюка

За час роботи на керівних посадах у податковій міліції “експерт” Атаманюк, звичайно ж, нелегкою працею сформував чималий капітал для себе й своєї родини.

Він володіє величезним будинком під Києвом в селі Романковичі на 586 м2. Окрім нерухомості, Юрій Атаманюк катається на позашляховику Toyota Land Cruiser 200 VX4.5L, вартість якого може доходити до $100 тис. Дружина, Олена Атаманюк, пересувається на BMW X6 (ціна від 1,55 млн грн.), а також, за даними “Гарної Хати”, проекту Bihus.info, є власницею чотирьохкімнатної квартири площею 165 м2 в елітному комплексі “Діамант” у Києві. Нерухомість вона отримала у 2013 р. у подарунок від батька Володимира Середенка, який, у свою чергу, придбав її у вересні 2011 р. На той момент, згідно з витягом, вартість помешкання складала 982 тис грн. Цікаво, що того ж дня із зазначеним помешканням, Середенко викупив у комплексі ще дві квартири – таку саму 4-кімнатну (980 тис грн.) і ще 5-кімнатну (1,27 млн грн).

За даними ЄДР, Володимир Середенко наразі є власником фірми ТОВ “Каріан Діо”, що займається наданням в оренду нерухомості. Власником цієї фірми Середенко став влітку 2011 р., до того бізнесу не мав.

Разом з тим, на приписану свого часу з Атаманюком на одній адресі 77-річну Зою Никитюк (вочевидь матір) записане сільськогосподарське ТОВ “Суворовське”, а донедавна також ТОВ “Присадибне” (торгівля нерухомістю) і ТОВ “БВ Лісна” (туристична).

Вся справа у пляшці

У період правління Віктора Януковича угруповання Головача-Атаманюка курувало майже всю спиртово-алкогольну галузь в Україні.

На заводи вони призначали своїх людей, що обліковували кожну виготовлену пляшку горілки. Діяла примусова схема “відкату” — 0,5 грн. з кожної виробленої пляшки.

***

Останні місяці в Україні спостерігаємо, що розпочався активний процес виводу з тіні спиртової та лікеро-горілчаної галузі, внаслідок чого мільйони гривень почали надходити до бюджету, а не у кишені “спиртової” мафії. Більше того, перед багатьма бенефіціарами незаконних схем замайоріла перспектива отримати реальні строки за гратами. Чи не цим пояснюється активізація Юрія Атаманюка, адже протягом усієї його кар’єри на держслужбі сфера його інтересу полягала саме у цьому бізнесі?

На жаль, Юрій Атаманюк продовжує тішитися життям на волі, вживаючись у нову для себе роль експерта-критика нової влади. Та чи надовго? Чи вистачить йому старих зв’язків та нечесно набутих статків, щоб зупинити процес очищення галузі та відновити злочинні схеми минулих часів? Весна покаже.

Обозреватель

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

19.02.2020 14:06 ГУПМ

Не в защиту, а для объективности — водкой Атаманюк занимался, работая в налоговой милиции Киева ( до 2010 года) В центральном аппарате никакого отношения к ней не имел. Лепите его к чему-то другому. Или просто напишите - пидорас.


19.02.2020 14:19 Тоже ГУПМ

И замом начальника налоговой милиции он никогда не был. Работал в одном из главков


19.02.2020 14:21 Тоже ГУПМ

И замом начальника налоговой милиции он никогда не был. Работал в одном из главков


19.02.2020 15:04 Опер

Можно что-то новое написать уже.. А не хуйню старую, которую уже 7 лет переписывают.. Как по мне, Анатольевич человек системы, толковый руководитель и менеджер. Это не самый плохой вариант, не то что сегодняшние главы дпс и таможен — фунты и бородатые п..сы,


19.02.2020 16:29 Чудесно

Очень емкий комментарий


19.02.2020 16:29 Чудесно

Очень емкий комментарий


19.02.2020 16:48 "..внаслідок Революції Гідності,було повалено клептократичний режим..."

А вместо него появился новый, еще более мерзкий клептократычный режим — режим свынорылой свынни.


19.02.2020 20:10 Петро

“..Діяла примусова схема “відкату” — 0,5 грн. з кожної виробленої пляшки”. Це як?


19.02.2020 22:56 Суфр

Способный Юрко )))


20.02.2020 8:45 Киро

Поверніть клоунів в цирк і все наладиться


20.02.2020 13:20 Майор

В Харькове в Первомайске Иван Цымбалов барыжит хлебом, и на элеваторе, ещё хочет царевать в гор совете Первомайска Харьковской области! Уклоняется страшно от налогов , на нем много уголовных дел за декларацию и уклонения от уплаты , проверьте информацию !!!! Также покупает страшно дорогие автомобили ! Лексусы , бмв , Порше , Мерседесы ! Был приближён к бпп


Комментировать