ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Адвокат-викривач захищає ексначальника СБУ в кримінальній справі

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на sumy.today і ухвалу суду. Місцева журналістка зазначає, що йдеться про Владислава Косинського – начальника УСБУ в Сумській області з 2017-го по березень 2019 року.

Кримінальне провадження зареєструвало НАБУ 17.05.2018 року на підставі ухвали Солом’янського районного суду Києва.

Відомості до ЄРДР внесено за фактом зловживання службовим становищем начальником УСБУ в Сумській області, котрий у власних інтересах скористався послугами приватного повітряного судна, що належить третій особі. 

Адвокат Путій просив закрити справу у зв’язку із закінченням у листопаді 2019 строків досудового розслідування.

У судовому засіданні з’ясувалося, що НАБУ справою майже не займалося. Постановою заступника Генпрокурора від 18.07.2018 підслідність визначено за Головним слідчим управлінням Нацполіції, а в подальшому передано до ГУ НП в Сумській області. Слідчий обласної поліції пояснив, що в силу об’єктивних причин слідчі дії не проводив, а строки досудового розслідування закінчилися 17.11.2019 року. Тому, відповідно до норм КПК, слідчий тепер не має повноважень закрити справу.

Екскерівник СБУ Косинський офіційно не є підозрюваним, хоча у справі йдеться про перевірку його дій.

З листопада 2018 набули чинності положення КПК, що передбачає можливість закриття справи за клопотанням іншої особи, права чи законні інтереси якої обмежуються.

Але дану справу зареєстрували раніше, у травні 2018. Тому слідчий суддя вважає, що згадані положення КПК не мають зворотної дії в часі і в цьому випадку не можуть застосовуватися. У підсумку у клопотанні адвоката відмовили.

Адвокат Путій, який захищає екскерівника Сумської СБУ відомий як заявник у справі проти судді Олександра Коваленка, який був головою Господарського суду Сумської області.

Путій написав заяву в НАБУ, що суддя вимагає гроші, а потім передав кошти посереднику для вручення Коваленку.

Дисциплінарна палата КДКА Київської області 28 березня 2018 дійшла висновку, що дії Путія, пов’язані з його участю в оперативних діях працівників НАБУ та Управління СБУ в Сумській області, є співробітництвом з оперативними підрозділами і така поведінка адвоката є неприпустимою.

Однак апеляційний суд поновив право Путія на зайняття адвокатською діяльністю, зазначивши, що він отримав дозвіл клієнта, а саме будівельної компанії ПрАТ «Сумбуд», на розголошення адвокатської таємниці.

Справа за звинуваченням судді Коваленка сьогодні слухається у Вищому антикорупційному суді.

«Судовий репортер»

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

23.02.2020 9:33 невсемирный, но наблюдатель

ниправильна низделали


23.02.2020 10:28 Бывший

За ПОЛТОРА ГОДА надо было расследовать один-единственный эпизод «за фактом зловживання службовим становищем начальником УСБУ в Сумській області, котрий у власних інтересах скористався послугами приватного повітряного судна, що належить третій особі». Однако, «НАБУ справою майже не займалося. Постановою заступника Генпрокурора … підслідність визначено за Головним слідчим управлінням Нацполіції, а в подальшому передано до ГУ НП в Сумській області. Слідчий обласної поліції … в силу об’єктивних причин слідчі дії не проводив, а строки досудового розслідування закінчилися 17.11.2019 року» — прекрасная иллюстрация к вопросу об эффективности реформ, профессиональности вновь созданных и успешно переформатированных существовавших органов. На очереди теперь соответствующий иск и возмещение материального и морального ущерба подследственному в связи с нарушение его прав за счёт государственных (то есть наших) средств. В общем, все при деле!


23.02.2020 10:33 Кстати

А чьё это мужественное и высокоинтеллектуальное лицо на заставке на фоне ГПУ — следователя, который не расследовал, прокурора, который не осуществлял процессуальное руководство, адвоката — терпилы от судьи-взяточника или бывшего начальника УСБУ? И для чего?


23.02.2020 11:41 Жду справедливость настанет

Когда откроют уголовное производство по ст.364 УК Украины в отношении бывшего начальника УСБУ в Херсонской области, ныне люстрированого вора Савченко В.И. Сколько ещё времени, эта нелюдь будет рассказывать, как он любит Украину и сколько ещё необходимо мозгов руководству страны, чтобы не допустить повторно, свинью к корыто?


23.02.2020 15:35 мусорок

Судя по ебачу — кристально чистый черт. Меньше 30 ки денег не заносить.


23.02.2020 19:06 " ЗАГНАННЫЙ " МУСОРКУ на 15 - 35

Можно и по-другому , Ваш комментарий , ( характеристика — девиз ) : ” Чтобы вас не огорчить , можно ( в рифму сумма подходит любая ) бабки получить “ !!!


23.02.2020 21:04 читач
погляд понад усе)))
24.02.2020 9:15 Илья Кива (бастард Жирика, сенатор, потомственный патрисий и всадник )

Абсолютно тупое лицо у этого человека на фото. Судя по физиогномике — чистый мусор. Я бы такого к себе в помощники не взял. С таким лицом бабушек у метро гонять. Мудак одним словом.


24.02.2020 12:20 vek

Ебало хронического алкоголика. Прости господи, может,человек хороший.


24.02.2020 15:31 Горбатюк

Так і є! Бухарь ще той! Пьє до усрачки і хабарі бере самим безсоромним образом!


25.02.2020 7:14 Шурик

Огласите весь список


Комментировать