ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Мера Чернігова Атрошенко і колишнього юриста УКРБУДУ Мармиша звинуватили у розкраданні активів компанії на суму 50 млн доларів, – звернення до НАБУ І САП

Мера Чернігова Атрошенко і колишнього юриста УКРБУДУ Мармиша звинуватили у розкраданні активів компанії на суму 50 млн доларів, — звернення до НАБУ І САП
Мера Чернігова Атрошенко і колишнього юриста УКРБУДУ Мармиша звинуватили у розкраданні активів компанії на суму 50 млн доларів, — звернення до НАБУ І САП
 

Журналістам «Наголос», разом з колегами з «Національного антикорупційного порталу» та інших ЗМІ, у ході розслідування ситуації навколо корпорації «УКРБУД», вдалося безпосередньо зв’язатися з Максимом Микитасем, який влаштував для журналістів імпровізований брифінг, — передає Антікор

 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 

Зокрема колишній президент корпорації «УКРБУД» розповів, що на сьогоднішній момент попри те, що де-які представники влади бадьоро рапортують, що причин для хвилювання немає, і що 13 000 вкладників, а це – 40 000 людей, ціле місто!, незабаром чи колись отримають своє житло, ситуація стає дедалі гіршою.

«Я намагався пояснити і Кличку, і оточенню Зеленського, що довіряти тим людям, які розвалили «УКРБУД», та що вони приведуть нормальних інвесторів і вирішать проблему численних недобудов — це безглуздо, бо саме вони і є причиною краху і занепаду компанії», — вважає Микитась.

На думку екс-нардепа, чутки про те, що начебто зайшов новий інвестор, який все владнає, все вирішить, залучить кошти, зведе житлові будинки – і всі будуть задоволені: це пил в очі людям, інвесторам та президенту.

 

 

«Так, вони майстерно використали мою довіру і те, що моя увага була спрямована у державницький бік, коли я працював на виборних посадах. А потім, користуючись ситуацією, за підробленими документами, через Мармиша, Федотенкова та інших, з компанії було виведено найбільш прибуткові активи, і «Укрбуд» опинився у тій ямі, в якій він перебуває зараз», — пояснив Микитась.

За його словами те, що зараз відбувається навколо активів, які ще залишилися після «Укрбуду», не витримує ніякої критики. І це може привести до непередбачуваних наслідків.

«Але справа не в тім, я не збираюся жалітися на долю чи обставини – нехай правоохоронні органи розбираються, хто насправді стоїть за розвалом «УКРБУДу», і хто на цьому наживається. Та я не можу спокійно дивитись на те, що продовжують розкрадати майно «Укрбуду», що особи, причетні до розвалу, намагаються  допиляти останні ласі шматки.

Зокрема мова йде про наступні об’єкти: ТОВ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛТД», ТОВ «А.В. ІНВЕСТИЦІЇ», ТОВ «ФАЗУС», ТОВ «БОТЛЕР», ТОВ «СТАВЕК», ТОВ “УКРАЇНСЬКИЙ СТАНДАРТ”, ТОВ “А.М. ОЛІМПІК ІНВЕСТМЕНТ”, ТОВ “АВАЛОН КИЇВ”, ТОВ «А.В. БУДІВЕЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», ТОВ «РІЕЛКОМ», ТОВ «РІЕЛКОМ НОВИЙ», ТОВ «С.А. ПРАВО НА ЗЕМЛЮ», сукупна ринкова вартість яких досягає 50 млн доларів США!

Отже, користуючись нагодою, хочу звернутись до потенційних інвесторів, покупців, яких можуть ввести в оману – те, що вам зараз пропонують купити якісь привабливі об’єкти «УКРБУДу», будівельні майданчики – це незаконний продаж», — вважає будівельник..

Читайте также: Экс-нардеп Бобов, скрывший десятки миллионов в декларации, оштрафован на 51 тыс. гривен

Микитась впевнений, що ні колишній заступник та юрист ТОВ «Укрбуд Девелопмент» В’ячеслав Мармиш, ні мер Чернігова Владислав Атрошенко, ні «фейковий» інвестор Федотенков не мають жодного права на ці активи, тим більше їх комусь продавати за мільйони доларів.

На глибоке переконання Микитася, врятувати ситуацію з «Укрбудом» можливо, якщо зберегти ті активи, що залишилися в єдиному пулі, і ще додати щось від держави.

«Насправді, такий інвестор дійсно є і, попри всі перепони і негаразди,  він дійсно готовий вкласти чималі власні кошти та виконати зобов’язання перед тисячами українських сімей. Але він не зможе врятувати ситуацію, якщо майно «УКРБУДу» продовжать розкрадати, йому, або іншому доброчесному інвестору просто не буде з чим працювати», - запевняє Микитась.

«Ви розумієте, що ніхто не буде брати на себе зобов’язання добудувати заморожені об’єкти, якщо це буде збитково для бізнесу. Грошей в державі на такі проекти теж немає. Проте, влада може компенсувати інвестору якимись преференціями, пільгами. Зараз це маленьке вікно ще відкрито, ще можна когось привабити залишками активів і нормальними умовами. Але вже завтра, якщо Мармиш з Атрошенко провернуть свої оборудки, вже буде пізно»,  - стверджує  колишній Голова «Укрбуд».  

«Замість того, щоб розпочати поступове вирішення накопичених проблем, провести відкритий конкурс, показати усі активи, що залишилися, дати державні гарантії, певні кола роблять все, щоб нажитися на людських проблемах. Але хочу застерегти – 40 000 це не якась там Еліта-центр, це потужна сила, яку не вдасться проігнорувати.

Якщо ці люди будуть у відчаї, вони можуть дестабілізувати й так неспокійну ситуацію. Це буде точно не на користь команди діючого президента. Тому я сподіваюсь, що Володимир Зеленський зможе прийняти мудре, зважене рішення, і не дозволить ситуації вийти з під контролю», - висловив надію будівельник.

Також Максим Микитась акцентував увагу журналістів на тому факті, що потурання команді рейдерів по розпродажу майна «УКРБУДа», може взагалі призвести до інвестиційного колапсу.

«Ті, хто захопив майно «УКРБУДу» запевняють, що мають права на активи, на землю, на будівельні майданчики, які закріплені за певними фірмами. Вони шукають серед інвесторів тих, хто зважиться придбати ці активи. Але застерігаю всіх, хто спокуситься на ці активи – не робіть помилок, не віддавайте гроші шахраям, навіть якщо юристи будуть запевняти, що з документами все гаразд. Я гарантую, що все, що буде придбане у рейдерів, потім доведеться віддавати, без жодної компенсації!

Не робіть дурниць сьогодні, щоб не кусати лікті завтра!» - застерігає Микитась.

СХЕМИ ВИВОДУ АКТИВІВ: хто за цим стоїть

Читайте также: Гендиректору “Укрбуда”, который влип в аферу с бассейном, вчетверо увеличили залог

У підтвердження своїх тез і висловів, Максим Микитась надав журналістам документи і відомості, які розкривають справжні наміри рейдерів, і показують взаємозв’язки між ними та їхніми фірмами.

Зокрема на брифінгу увагу журналістів звернули на той факт, як саме колишній юрист «УКРБУДу», В`ячеслав Мармиш, якого САП звинувачує в пособництві у заволодінні майном Національної гвардії України на суму 81,64 млн грн, 12 лютого вийшов із СІЗО під заставу у 40 млн грн.

Постає логічне питання, де люстрований у 2014 році прокурор Шевченківського району міста Києва Мармиш дістав ці кошти?

Як виявилося при дослідженні цього питання, журналісти знайшли «благодійника», який вніс заставу. Ним виявився… мер Чернігова Владислав Атрошенко!

Але про все по порядку. Нагадаємо, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 06 лютого 2020 року збільшила розмір застави для колишнього заступника директора ТОВ «Укрбуд Девелопмент» В’ячеслава Мармиша до 40 млн грн, та цього ж дня відправила останнього до СІЗО. Заставу внесли 12 лютого. Що ж відбулося протягом цих шести днів?

Сторона Микитася вважає, що В. Атрошенко, який має власний інтерес до будівельної галузі, скористався можливістю і за 1,6 млн доларів США придбав у В. Мармиша, якому дуже були потрібні вільні кошти, такий собі останній цінний пул майна «УКРБУДу» з 12 компаній.

Мова йде про 12 компаній, які за документами переоформлено на людей Атрошенка – Суркова Олександра Геннадійовича та Дьякову Наталію Миколаївну.

Ну й тепер стає зрозумілим і ціна за цей пул з «12» компаній 1,6 млн у.о. =40 млн грн, які було внесено за Мармиша в якості застави.

І тут у НАБУ і ДБР має постати питання – де звичайний мер невеличкого містечка В. Атрошенко сам бере такі величезні суми? Може теж, від тещі з мамою, як це відбувається у більшості чесних посадовців?

Нижче додаємо таблицю з викопіюванням із ЄДР та приміткою, які саме об’єкти заведені на дані підприємства.

 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 
 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 
 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 
 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 

 

 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 

Як видно з таблиці, на цих 12 підприємствах зосереджені інвестиційні права за договорами з будівництва на нових земельних ділянках у місті Києві. На них «УКРБУД» планував реалізовувати нові перспективні будівельні проекти, та залучити кошти інвесторів для виконання зобов’язань перед рядовими вкладниками. Ринкова вартість цих об’єктів становить 50 млн доларів США. 

Таким чином, наголошують юристи, що захищають майно «УКРБУДу», судячи із наведених документів, тандем «Мармиш-Атрошенко» фактично обікрав майбутніх інвесторів «Укрбуду» на 50 млн доларів США! ЦЕ — саме ті кошти, які б знадобились для виконання зобов’язань перед сім’ями простих українців, проте потрапили у кишені рейдерів. Але тепер, коли на них звернули увагу правоохоронців, можливо є надія на краще.

Як повідомили на брифінгу, у дерибан майна нещодавно також втрутився відомий забудовник Вадим Столар. Журналістам нагадали, що один з нових псевдоінвесторів, ресторатор Дмитро Федотенков — це людина Вадима Столара, і саме за гроші Столара відбулося переоформлення більшої частини активів «УКРБУДу» на Федотенкова, а згодом виведення на особисті рахунки успішного ресторатора 144 млн гривень з продажу активів!  Саме тому нікого не дивує поява в цьому ланцюжку  розкрадання останніх активів «УКРБУДа» В. Столара. Останній активно пропонує на продаж будівельні майданчики із згаданого пулу різним інвесторам, але втричі дорожче! Звісно ж, якщо і знайдеться  «лох» на такі варіанти – він не отримає ні майданчиків, ні майна, ні своїх грошей назад. Та вражає сам факт наявності таких пропозицій!

Але, поки що справа ще не завершена, Максим Микитась вважає, що є шанс на порятунок і на повернення майна у загальний пул для продажу дійсно відкритому і серйозному інвестору, який гарантує добудову всіх об’єктів, і заспокоїть 40 000 українців.

Тим часом, юристи Микитася ретельно зібрали усі докази та факти незаконних оборудок і спрямували їх до НАБУ, ДБР і САП. Чи зможуть правоохоронні органи зупинити остаточне розкрадання «УКРБУДу»? Чи зможе Президент України  Володимир Зеленський вчасно відреагувати на цю ситуацію і проконтролювати дотримання законності?

Сергій Бурмис, Вікторія Шалімова за мотивами прес-брифінгу 

Довідка для ЗМІ

Хто стоїть за «бенефіціарами» 12 компаній «УКРБУДу» Сурковим О.Г. та Дьяковою Н.М.

За даними реєстрів, всього на Суркова Олександра Геннадійовича зареєстровано аж 50 компаній. Серед них такі, які пов’язані з любителем золотих батонів В. Атрошенко: ТОВ «Чернігівагрошляхбуд», «Борошняний світ», «Хлібна мережа».

Дьякова Наталія Миколаївна є засновником/бенефіціаром або керівником у 40 компаніях, кінцевим вигодонабувачем яких теж є Атрошенко. Наприклад, вона числиться бенефіціаром ТОВ «І.Т.Т.», насправді ж за цією компанією стоїть саме Атрошенко (див. на схемі).

 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 

Схематичний зв’язок Дьякової Наталії Миколаївни з мером Чернігова Владиславом Атрошенком за даними ЄДР

 

Мера Чернігова Атрошенко

 

 
 

Актуальні зв’язки Дьякової Наталії Миколаївни з мером Чернігова Владиславом Атрошенком

Олег Бойко

Стопкор

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

29.02.2020 17:36 Радник зурян

На наше спільне з радникм шкуряком та глибоке переконання то сідниця кримля по завданню особистого ворога атрошенко самого путена який втретє обирає призидента америки про що кажуть всі кандитати у призіденти сша паплюєить ім’я юриста з метою дестабілізувати ситуацію у в козіно через небажання приймати абсірвацію


29.02.2020 18:03 Не обманутый

Очень приятно, что у нас в стране ещё остался хотя бы ОДИН честный бизнесмен, готовый бескорыстно протянуть руку помощи 40 тысячам украинцев, обманутых ДРУГИМ нечестным бизнесменом. Не очень приятно, правда, что этот ЧЕСТНЫЙ строитель, который не может «спокійно дивитись на те, що продовжують розкрадати майно «Укрбуду», що особи, причетні до розвалу, намагаються допиляти останні ласі шматки», оказался столь наивным в отношениях с этими «особами» — своими же многолетними бизнес-партнёрами, которые «майстерно використали /його/ довіру і те, що /його/ увага була спрямована у ДЕРЖАВНИЦЬКИЙ бік, коли /вiн/ працював на выборных посадах» (кстати, напомните, какие именно государственные проблемы успешно разрешил наш герой, если не считать Шулявского моста?). Совсем неприятно, что оба этих бизнесмена (и ОДИН честный, и ДРУГОЙ нечестный, кинувший вкладчиков) — вообще-то один и тот же человек! И уж очень неприятно, что все эти ЕГО проблемы опять будут решаться за НАШ же счёт: «На глибоке переконання Микитася, врятувати ситуацію з «Укрбудом» можливо, якщо ЗБЕРЕГТИ ТI АКТИВИ, що залишилися в єдиному пулі, і ЩЕ ДОДАТИ ЩОСЬ від ДЕРЖАВИ». Два вопроса: ЗБЕРЕГТИ — для кого, ЩОСЬ — це скiльки?


29.02.2020 21:16 мусорок

Несмотря на то что Порошенко и предыдущая команда оставили свои посты, их люди сидят на всех уровнях госуправления, судебной и правоохранительной систем. Команда педераста Зеленского считает, что эти люди саботируют внутреннюю политику, а политика старой ушедшей власти осложняет внешнюю политику для новой администрации.

ЗЕлю НЕлоха надо на кол!


29.02.2020 22:03 Улюлясь

Как надали эти гниды пьющие кровь людську)))) привыкшие воровать с пооследнего, что человек отложил..


1.03.2020 10:19 1

падпендоснеги ссучиныи


1.03.2020 10:32 мусорок

Когда ермаку позвонили из мокши и сказали что ЗЕвислюка хочет видеть куратор в Омане, ЗЕвислюк не спал всю ночь, ворочался. Вова Зеленский думал что о нем забыли, когда в молодости его приняли товарищи из КДБ на какой то мелочевке, когда он со своим корешком из КВН украл мопед “Ригу 22” у племянника начальника обласного КГБ. С Вовой НЕлохом провели “профилактику” и вова подписал какую то бумажку в обмен на то что дело по краже мопеда не передадут учасковому. И вот теперь в Омане о вове ЗЕнелохе вспомнили и показали ту самую бумажку подшитую в книжку на 5 дырок с назвавнием “Буратино”. В этой книжке были еще кое какие вовины рукописи, например о том что мама Рима рассказывала соседке анекдот про Брежнева.


1.03.2020 11:51 мусорку деревяному-дырявому

Мусор, он и в африке мусор. У тебя со рта дерьмом пхнет. Когда не стало КГБ Зеленскому было 12 лет. Какую бумажку у чекистов мог подписывать ребенок? Поц ты мусорской. А Брежнев умер в 1982 году, ушлепок ты дырявый. Прежде, чес срать ртом, углубляйся в даты, провокатор хренов. А, как известно, провокатор хуже пи*дараса.


1.03.2020 13:43 проститут Владюня

Золотой батон и измены Владислава Атрошенко

https://cutt.ly/2r55RaW

Интересный персонаж этот Атрошенко. Информация с Википедии: Політична партія — Наша Україна→Партія регіонів→Блок Петра Порошенка.


1.03.2020 17:24 1

Свидетельства бывшей слуги ворья — взятки в конвертах депутанам раздаёт Арахамия, повесить Арахамию! Про це Иванов сказала в програмі «Рандеву» з Яніною Соколовою. Вона стверджує, що нардепи отримують «винагороду» за результатами роботи у кінці місяця. Звичайним «слугам» платять по $5 тисяч доларів, тим, хто займає керівні посади у фракції – $15 тисяч. Конкретні прізвища Иванов не назвала, посилаючись на те, що давала свідчення Національному антикорупційному бюро. Так как законов недогосударства Украины нет, то для вора Арахамии подойдет международный закон Линча — ближайший к Верховной Зраде столб, а провода тоже ж ведь украдены вором Ахметовым. Значит, можно и на проводе. Собственно, ни копейки расходов у недонации Украины на ликвидацию слуг ворья. Только б желание. Ха… П.С. За 30 лет публично не ликвидирован ни один вор — ни депутана, ни министр, ни президент. Только один судья-вор был ликвидирован, но не судом Линча, а по частной инициативе. Поэтому и говорят на планете, что украинцы — дебильное говно. Ха… А были ж когда-то славные времена, когда дерьмовых князей настоящий народ травил, а гетьманов-воров убивал… Где ж тот народ?


1.03.2020 18:27 На 11-51

+++ за четкий временной анализ и «детские доносы» о рассказанных анекдотах про Брежнева!


1.03.2020 19:16 мусорок

для 11.51: Доносить в СССР КГБ разрешало с первого класса школы. Пвлик МОРОЗОВ с тимуром и его командой тебе АЛЕНЮ в память. Мопеды и велосипеды воровали подростки в СССР. Как раз когда ВОВЕ ЗЕЛЕНСКОМУ было 12. Уголовная ответственность наступала с 11 лет за убийство.


1.03.2020 19:22 мусорок

Мертвые ЛЕНИН сифилитик, БРЕЖНЕВ, как и другие ЧЛЕНЫ КПСС были святыми при совке. Поэтому РАССКАЗЫВАТЬ про них анекдоты, равнялось ИЗМЕНЕ РОДИНЕ даже если они давно подохли.

примеание: ЛЕНИН издох в 1924 году от сифилиса, но это не значит что после его смерти можно было рассказывать анекдоты про него. Так и с БРЖНЕВЫМ. Мама Рима ЗЕ вислюка здуру рассказала анекдот про усопшего БРЕЖНЕВА ген сека, и ЗЕ ВОВА в традициях КПСС и павлика морозова ЕЕ застучал.


1.03.2020 19:32 мусорок

Шо там говорят куратор ВИСЛЮКА — Ермак поехал в Минск на стрелу с новым куратором ОРДЛО козаком тереть о здаче Неньки? А терки замарафетили коряво под обмен “пленными” что ли?

примечание: Эх Вова, Вова…. как был ты ВИСЛЮКОМ тупым БУРАТИНОЙ от рождения мамой Римой так им и остался. Играл бы лучше хуем на рояли, целее был бы.


1.03.2020 19:43 мусорок

Владимир Путин. Президент ест рыбу или баранину. После утренней тренировки он завтракает овсянкой и творогом с медом. Из горячих напитков Путин пьет только зеленый чай. К сладкому он безразличен, кроме мороженного ну и шоколадного члена Петра Алексеевича. В последнем вкусы Путина, ЗЕнелоха и Коломойского совпадают.

Источник: https://travelask.ru/blog/posts/20327-video-kremlevskaya-kuhnya-chto-eli-sovetsk ie-vozhdi?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com


1.03.2020 19:51 Реалист

Ермак, Ахметов, переговоры с зам. Путина, освобождение, обмен — а жопу будут рвать украинского народа. Освободить 100 человек а заморить голодом 1000 человек — вот она правда от быдла ЗЕ


1.03.2020 21:50 ЯРОШ БУДУЩИЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ

ерівник Української добровольчої армії Дмитро Ярош написав, що б зробив на посаді президента України.

“Не заглядав би в очі Путіну і послав би його нахрін, разом з його “мінськими домовленостями”; сформував би добровольчу бригаду і направив би її на турецько-сирійський фронт”, — написав він у Facebook.

“Закрив би всі КПВВ, попередньо оголосивши про це;

припинив би, будь-які стосунки з окупованими територіями, окрім переходу будь-кого на український бік, приймаємо всіх, далі спецслужби розбираються “хто є хто”;

арештував би, без права застави, проросійських колаборантів та державних злочинців: Медведчука, Рабіновича, Коломойського, Портнова, Лукаш, Трубу ( організація державного заколоту і організована злочинна група);

заборонив би діяльність антидержавних політичних партій, рухів, організацій (ОПЗЖ, ОП, ПШ тощо);

націоналізував би російсько-імперські пропагандистські ресурси: телеканали, радіостанції, сайти, газети (інтер, 112, нюз ван, зік, наш, страна.юа, вєсті тощо);

змінив би, у турборежимі, закон про громадянство (ввів би інститут негромадян та заборонив би брати участь у виборах будь-кому, хто проти України); є гарний прибалтійський — європейський зразок;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярош розповів про плани Кремля щодо України

знов таки ж, у турборежимі, прийняв би закони “про зброю”, “про національну територіальну оборону”, “про землю”, “про розвиток малого та середнього підприємництва”, “про політичні партії” тощо;

негайно б, реформував та провів кадрові зміни в ЗСУ та СБУ;

не допустив би, відміни або негативної ревізії законів “про люстрацію” та “про амністію”;

припинив би будь-яку незаконну боротьбу з політичною опозицією, зустрівся б з жінками-патріотами, і забрав би свої “пасквілі” на них, припинивши політичні переслідування”.


1.03.2020 22:55 Юга

Гончарук тайно встретился с Ермаком в индийском ресторане Sutra. А Ермак это быдло кацапское поэтому все как было так и останется до прихода Пуйла в Украину. Крадите и крадите быстрои уебуйте с Украины пока не поздно а клоун ЗЕ уже нашел себе место под Соросом сосать будет.


1.03.2020 23:13 22.15

Национальная гвардия будет нести почетный караул перед зданием украинского парламента, поскольку 31 августа 2015 здесь, на этой площади, погибли четыре сотрудника Национальной гвардии Украины. Я думаю, что мы это должны помнить, мы должны сделать так, чтобы это никогда не было повторено, и мы должны сделать так, чтобы только здесь Национальная гвардия в мирной стране несла свою службу. И это не случайно, это для защиты украинского парламента от народа и их дальнейшем дерибане Украины.


2.03.2020 12:27 мусорок

Кацапы, предлогаю вам самим выбрать улицы Москвы (в будущем Нахтигальск Киевской Руси) которые будут переименованы именами: Иван Полтавец-Остряниця, Улас Самчук, Василий Сидор, Юрий Липе, Владимир Кубийович, Василий Галас и Андрей Мельник


Комментировать